Trwa ładowanie...

Neil Patrick Harris dołączył do "American Horror Story: Freak Show"

Share
Neil Patrick Harris dołączył do "American Horror Story: Freak Show"
d1xt4cv

Neil Patrick Harris z mężem Davidem Burtką pojawią się w serii "American Horror Story: Freak Show".

"American Horror Story: Freak Show" rozpoczyna się w cichej, sennej wiosce Jupiter w stanie Floryda. Jest rok 1952. Niemiecka emigrantka i była gwiazda kabaretu Elsa Mars (Jessica Lange) prowadzi jeden z ostatnich gabinetów osobliwości w kraju. W jej trupie są bliźniaczki syjamskie Bette oraz Dot (Sarah Paulson), chłopiec o dziwacznych dłoniach Jimmy (Evan Peters) oraz jego brodata matka Ethel (Kathy Bates). Kłopoty zwiastować będzie pojawienie się ojca Jimmy'ego - obdarzonego niezwykłą siłą Della Toledo (Michael Chiklis). Jedną z innych mrocznych postaci sezonu jest klaun-morderca, w którego wciela się John Caroll Lynch.

Neil Patrick Harris zagra sprzedawcę a David Burtka osobę w jakiś sposób powiązaną z Elsą Mars. Panowie pojawią się w finałowych odcinkach serii.

d1xt4cv

- Napisałem list do Ryana (Murphy'ego - twórcy serii), czy mógłby mnie uwzględnić w obsadzie, choć szczerze mówiąc kompletnie nie maiłem na to czasu - mówi Neil Patrick Harris. - Ale Ryan się zgodził, co mnie bardzo cieszy, bo uwielbiam tę produkcję.

Czwarty sezon "Amercan Horror Story" składa się z 13 godzinnych odcinków. Zobaczymy w nich także takich aktorów jak Frances Conroy, Denis O'Hare, Emma Roberts, Gabourey Sidibe i Patti LaBelle.

"American Horror Story: Freak Show" powrócił na antenę amerykańskiego FX 8 października. W Polsce można go oglądać na kanale Fox.

d1xt4cv

Podziel się opinią

Share
d1xt4cv
d1xt4cv