Trwa ładowanie...

Netflix inwestuje w Europę. Oto zapowiedź kolejnego hitu.

Amerykańska platforma podbija rynek. Tym razem walczy o widzów wypuszczając europejskie filmy. Najlepiej sprzedają się: strach, krew i pot.

Netflix inwestuje w Europę. Oto zapowiedź kolejnego hitu.Źródło: Materiały prasowe
d4e808o
d4e808o

W 2017 r. Netflix zapowiedział, że zainwestuje 8 mld dolarów w nowe produkcje. I faktycznie. * Streamingowy gigant tylko w tym roku wypuszcza 700 nowych tytułów. *To znaczy, że co kilka dni możemy spodziewać się ciekawych niespodzianek. Filmy mają zapewnić Netflixowi nowych odbiorców, bo jak twierdzą jego twórcy, jest to rynek ogromny i wciąż do zagospodarowania.

Korzystając z algorytmu, który zlicza najbardziej popularne tytuły wśród subskrynentów, Netflix zdecydował się wyprodukować filmy mroczne i pełne grozy. Do tej pory, widzowie najchętniej oglądali:* "The Stranger Things" , "Narcos" oraz "The Dark". * Duński "The Rain" ma być ich serialowym, młodzym bratem.

Twórcami serialu są: Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen raz Christian Potalivo. *Premiera przewidziana jest na 4 maja 2018 r. *

d4e808o

O czym?
Świat, który znaliśmy przestał istnieć. Sześć lat po tym, jak groźny wirus uśmiercił niemal całą populację Skandynawii, dwójka rodzeństwa, którym udało się przetrwać zagładę, opuszcza swoją bezpieczną kryjówką i dołącza do grupy innych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zniszczonej cywilizacji.

W nowej, pozbawionej zasad społecznych rzeczywistości młodzi ludzie mogą stać się kimkolwiek tylko chcą. Walcząc o przetrwanie odkrywają jednak, że nawet po apokalipsie istnieje miłość i zazdrość, a problemy dojrzewania wcale nie zniknęły razem z dobrze znanym światem.

d4e808o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e808o