Trwa ładowanie...

Netflix: nowości na wrzesień 2018 - pełna lista filmów i seriali. Będzie co oglądać!

Netflix przygotował kolejną listę premier i nowości na wrzesień 2018. Wśród nich nie zabraknie oryginalnych filmów i seriali Netflixa. Oto cała lista z datami premier!

Netflix: nowości na wrzesień 2018 - pełna lista filmów i seriali. Będzie co oglądać!Źródło: iStock.com
d2hb5i3
d2hb5i3

Netflix – premierowe filmy i seriale we wrześniu

Wśród najgłośniejszych wrześniowych premier na Netflixie są nowe odcinki drugiego sezonu serialu „Marvel: Iron Fist”.
We wrześniu będziemy również mogli oglądać nowe odcinki serialu „Atypowy”, serialu „Bojack Horseman” i „Telefonistki”. Pojawią się także całkiem nowe produkcje oryginalne – serial komediowy „Sisters”, czy „The Good Cop”.

„Katedra w Barcelonie” – serial oryginalny Netflixa – premiera 1 września 2018

„Katedra w Barcelonie” to kostiumowy serial, którego akcja dzieje się w Barcelonie w XIV wieku. Arnau to chłop pańszczyźniany, który wytrwale dąży do bogactwa i wolności. Niestety swoimi działaniami nie tylko wzbudza podejrzliwość inkwizycji, ale również ściąga na siebie pogardę szlachty. „Katedra w Barcelonie” jest zrealizowana na podstawie powieści Ildefonsa Falconesa.

„Sisters” – serial oryginalny Netflixa – premiera 1 września 2018

Julius Bechly był pionierem leczenia bezpłodności. Kiedy na łożu śmierci wyznaje swojej córce Julii (Maria Angelico), że jest ojcem ponad 100 dzieci – Julia postanawia zrobić wszystko aby poznać swoje rodzeństwo. Okazuje się, że ma dziesiątki braci i dwie siostry – gwiazdę reality show Roxy (Lucy Durack) i oschłą prawniczkę Edie (Antonia Prebble). „Sisters” to oryginalna produkcja Netflixa – wzruszający i błyskotliwy serial komediowy.

„Tajwańska opowieść o dwóch miastach” – serial oryginalny Netflixa – premiera 3 września 2018

Ten serial oryginalny Netflixa to historia dwóch kobiet – lekarki z Tajpej i programistki z San Francisco. Kobiety postanawiają zamienić się domami, przez co rozpoczynają serię życiowych zmian. W nowych miejscach będą na nie czekały nowe wyzwania, tajemnice i nieoczekiwane spotkania.

d2hb5i3

„Atypowy” – serial oryginalny Netflixa – premiera drugiego sezonu 7 września 2018

„Atypowy” to historia Sama Gardnera (Keir Gilchrist)
– nastolatka ze spektrum autystycznym. Sam ma już 18 lat i decyduje się na wyjście spod matczynej kontroli. Chce zebrać się na większą niezależność i znaleźć dziewczynę… Serial oryginalny Netflixa „Atypowy” to komediodramat autorstwa Robii Rashid – znanej z serialu „Jak poznałem waszą matkę”.

Trailer 2 sezonu serialu Netflix „Atypowy”

„Telefonistki” – serial oryginalny Netflixa – premiera trzeciego sezonu 7 września 2018

Madryt, lata 20 XX wieku. Cztery kobiety z krajowej centrali telefonicznej – Lidia (Blanca Suárez), Marga (Nadia de Santiago), Sara (Ana Polvorosa) i Angeles (Maggie Civantos) zaczynają pracę w nowoczesnym miejscu. Każda z nich chce przy tym znaleźć miłość, przyjaźń i lepsze życie.

Trailer serialu Netflix „Telefonistki”

„Pierwszy i ostatni” – serial dokumentalny Netflixa – premiera 7 września 2018

„Pierwszy i ostatni” to spojrzenie za kraty więzienia w Gwinnett. W tym serialu dokumentalnym Netflixa twórcy przyglądają się jak wygląda pierwszy dzień odsiadki więźniów i ostatni dzień – tuż przed wyjściem na wolność.

d2hb5i3

„Marvel: Iron Fist” – serial oryginalny Netflixa - premiera 7 września 2018

Danny Rand (Finn Jones) powraca w drugim sezonie oryginalnego serialu Netflixa „Marvel: Iron Fist”. Teraz jako obrońca Nowego Jorku będzie musiał podołać nowym wyzwaniom…

Trailer serialu Netflix „Marvel: Iron Fist”

„Sierra Burgess jest przegrywem” – film oryginalny Netflixa – premiera 7 września 2018

Sierra Burgess (Shannon Purser) jest zabawną, błyskotliwą i mądrą dziewczyną. Niestety nie jest też zbyt popularną i lubianą licealistką. Pewnego dnia nawiązuje internetową znajomość z tajemniczym przystojniakiem. Rzecz, w tym że on myśli że Sierra wygląda jak szkolna piękność. Sprawy komplikują się, kiedy ma dojść do pierwszej rozmowy z tajemniczym chłopakiem…

Trailer filmu Netflixa „Sierra Burges jest przegrywem”

„City of Joy” – film dokumentalny Netflixa - premiera 7 września 2018

„City of Joy” to opowieść o Mieście Radości – ośrodku, który pomaga kobietom odnaleźć wewnętrzną siłę. Trafiają do niego kobiety, które podczas wojny w Kongo padły ofiarą przemocy seksualnej. Tutaj będą mogły odnaleźć wewnętrzną siłę.

Trailer filmu dokumentalnego Netflix „City of Joy”

„Nowa generacja” – film animowany Netflixa - premiera 7 września 2018

„Nowa generacja” to film animowany produkcji Netflixa. Historia opowiada o Mai – dziewczynce, która wkradając się do tajnego laboratorium przez przypadek budzi ze snu tajnego robota. Chociaż nigdy nie lubiła robotów, to teraz zaprzyjaźnia się z osobnikiem o imieniu 7723. Razem będą musieli stawić czoło nikczemnikom i uratować świat…

Trailer filmu Netflix „Nowa generacja”

„Sześć dni z życia” – film oryginalny Netflixa - premiera 12 września 2018

Stefano Cucchi (Alssandro Borghi) zostaje aresztowany w Rzymie za drobne przestępstwo narkotykowe. Kolejne sześć dni odmieni na zawsze życie jego rodziny. „Sześć dni z życia” to film oparty na wydarzeniach, które wstrząsnęły Włochami. Premiera filmu odbędzie się na festiwalu filmowym w Wenecji.

d2hb5i3

„BoJack Horseman” – serial oryginalny Netflixa – premiera piątego sezonu 14 września 2018

BoJack, czyli pół-koń i pół-człowiek był kiedyś najbardziej uwielbianym koniem sitcomów lat 90. Teraz snuje się po Hollywood…

Trailer serialu Netflix „BoJack Horseman”

„Nieposkromniona” – serial oryginalny Netflixa – premiera drugiego sezonu 14 września 2018

„Nieposkromniona” to historia pierwszej damy Meksyku, która mimo politycznych zawirowań chce za wszelką cenę podążać za swoimi przekonaniami i ideałami. Ścigana za zabójstwo swojego męża postanawia zrobić wszystko aby odkryć prawdę.

„American Vandal” – serial oryginalny Netflixa – premiera drugiego sezonu 14 września 2018

„American Vandal” to intryga kryminalna na wesoło. W jednym z liceów ktoś dokonuje aktu wandalizmu. Główny podejrzany jednak nie przyznaje się do winy. Na dodatek znajduje sojusznika w osobie pewnego filmowca… „American Vandal” to parodia dokumentów kryminalnych stworzona przez twórców portalu Funny or Die. „American Vandal” zdobyła nominację do prestiżowej nagrody Emmy.

Trailer serialu Netflix „American Vandal”

„Kryptonim Anioł” – film oryginalny Netflixa - premiera 14 września 2018

„Kryptonim Anioł” to thriller szpiegowski oparty na faktach. Ashraf Marwan to zięć prezydenta Egiptu - Nasera i specjalny doradca jego następcy – Anwara Sadata. Jednocześnie jest izraelskim szpiegiem…

Trailer filmu Netflix „Kryptonim Anioł”

„Grzeczny grzesznik” – film oryginalny Netflixa - premiera 14 września 2018

Anders (Ben Mendelsohn) to były finansista, który porzuca swoją rodzinę i pracę, żeby zacząć życie od nowa. Jednak im bardziej stara się odkreślić swoje dawne życie grubą linią – tym bardziej orientuje się, że powody jego nieszczęścia znajdują się w całkowicie innym miejscu. „Grzeczny grzesznik” spodoba się wszystkim, którzy lubią błyskotliwe, niezależne komediodramaty.

Trailer filmu Netflix „Grzeczny grzesznik”

„Smoczy Książę” – serial animowany Netflixa - premiera 14 września 2018

„Smoczy Książę” to animowany serial dla dzieci. Dwaj, będący ludźmi książęta zaprzyjaźniają się z elfim zabójcą. Kiedy okazuje się, że książęta byli na jego celowniku – trójka bohaterów postanawia zawrzeć sojusz i zakończyć konflikt między krainami.

Trailer serialu Netflix „Smoczy Książę”

„Wairat” – miniserial oryginalny Netflixa – premiera 21 września 2018

O miniserialu „Wariat” już od jakiegoś czasu było głośno! Annie Landsberg (Emma Stone) i Owen Milgrim (Jonah Hill) to dwoje nieznajomych, którzy postanawiają wziąć udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym. Chcąc naprawić swoje życie udają się do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków. Nowe preparaty według zapewnień, mają na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Trailer filmu Netflix „Wariat”

„The Good Cop” – serial oryginalny Netflixa – premiera 21 września 2018

Tony Junior to uczciwy glina o złotym sercu. Niestety, gdy zaczyna mieszkać ze swoim ojcem – cynicznym, emerytowanym policjantem, zaczyna przechodzić ciężkie chwile. Bo jak się okazuje – ojciec zawsze ma dla syna garść dobrych rad, we wszystkich życiowych sprawach. „The Good Cop” to serial kryminalny ze sporą dawką humoru.

Trailer serialu Netflix „The Good Cop”

„Chwyć życie za włosy” – film oryginalny Netflixa – premiera 21 września 2018

Kiedy chłopak Violet (Sanaa Lathan) zamiast pierścionka zaręczynowego wręcza jej psa, dziewczyna stwierdza, że to najwyższy czas na drastyczną zmianę swojego życia.

d2hb5i3

Trailer filmu Netflix „Chwyć życie za włosy”

https://www.youtube.com/watch?v=3xh9XFxo2Hg

„Hilda” – serial animowany Netflixa – premiera 21 września 2018

„Hilda” to animowany serial dla najmłodszych. Poprzez dzikie tereny pełne elfów i olbrzymów – Hilda zmierza do Trolbergu. Tętniącego życiem miasta pełnego nowych przyjaciół i tajemniczych stworzeń.

„Made in Mexico” – serial oryginalny Netflixa – premiera 28 września 2018

„Made in Mexico” to serial Netflixa, który wprowadza nas do domu najsłynniejszych rodzin stolicy Meksyku. Poznajemy ich wystawny styl życia i dowiadujemy się czy łatwo dostać się w ich szeregi…

d2hb5i3

„Powstrzymać mrok” – film oryginalny Netflixa – premiera 28 września 2018

Emerytowany badacz wilków Vernon (Alexander Skarsgård) udaje się do odległej miejscowości na Alasce aby odnaleźć chłopca porwanego przez zwierzęta. Okazuje się jednak, że sprawa zaginięcia dziecka jest znacznie bardziej skomplikowana, a Vernon zostaje uwikłany we wstrząsającą lokalną tajemnicę.

Trailer filmu Netflix „Powstrzymać mrok”

„Dobre miejsce” – serial oryginalny Netflixa – premiera trzeciego sezonu 28 września 2018

Eleanor (Kristen Bell) – skupiona na sobie dziewczyna, umiera na skutek nieszczęśliwego wypadku. Po śmierci trafia do Dobrego Miejsca - raju. Teraz musi udowodnić, że wcale nie jest takim złym człowiekiem i Dobre Miejsce jest dla niej…

Trailer serialu Netflix „Dobre miejsce”

d2hb5i3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hb5i3