Trwa ładowanie...
nicole kidman

Nicole Kidman jako czarny charakter

Share
Nicole Kidman jako czarny charakter
Źródło: mat. dystrybutora
d32oq8e

Znana głównie z pozytywnych ról Nicole Kidman pojawi się wkrótce jako złowroga wypychaczka zwierząt w filmie o Misiu Paddingtonie. Do sieci trafiło właśnie zdjęcie aktorki z produkcji.

Kochanego przez Brytyjczyków gadającego misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadka znajduje na stacji kolejowej angielska rodzina Brownów. Tajemnicze stworzonko pochodzi z Peru, ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem: "Proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Paddington zostaje nowym członkiem rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

d32oq8e

Za nową adaptację popularnych książek odpowiadają producent "Harry'ego Pottera", David Heyman, oraz reżyser Paul King, który wraz z Hamishem McCollem napisał scenariusz. Dzieło jest hybrydą filmu aktorskiego i animacji CGI. Paddington będzie mówił głosem Bena Whishawa, a na ekranie - poza Kidman, pojawią się także Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent i Peter Capaldi.

Światowa premiera zapowiedziana została na 25 grudnia.

Zdjęcie złowrogiej Kidman można zobaczyć poniżej:

d32oq8e

Podziel się opinią

Share
d32oq8e
d32oq8e