Trwa ładowanie...

Nicole Kidman o wierze swoich dzieci: mogą podejmować własne decyzje

W 2015 r. reżyser dokumentu zatytułowanego "Going Clear: Scientology and the Prison of Belief” zasugerował, jakoby wybór wiary adoptowanych dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise’a był kością niezgody między nimi a ich matką. Po trzech latach aktorka zabrała głos w tej sprawie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nicole Kidman o wierze swoich dzieci: mogą podejmować własne decyzjeŹródło: East News
d1rae6c
d1rae6c

Nicole Kidman i Tom Cruise mają dwóję adoptowanych dzieci: 25-letnią Isabelle oraz 23-letniego syna, Connora. Obydwoje mimo wcześniejszych sprzeciwów matki postanowili przyłączyć się do Kościoła Scjentologów. Aktorka skomentowała to jednoznacznie:

- One są dorosłe i mogą podejmować własne decyzje. Zdecydowali, żeby zostać scjentologami, więc będąc matką, moim zadaniem jest je kochać. Chcę być przykładem tolerancji, bo w to wierzę. Nieważne co twoje dzieci robią, i tak kochasz je mimo wszystko, a one muszą o tym wiedzieć.

Jakiś czas wcześniej w wywiadzie przeprowadzonym dla magazynu "Vogue" powiedziała, że nie chce wypowiadać się na temat scjentologii, na pytanie o dzieci, dodała po chwili:

d1rae6c

- Dwójka moich dzieci jest scjentologami i szanuję ich wiarę.

Nicole Kidman i Tom Cruise byli parą przez jedenaście lat. Rozstali się w 2001 r. W mediach spekulowano, że narastająca mania religijna Toma stała się bezpośrednią przyczyną rozstania pary.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1rae6c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rae6c