Trwa ładowanie...
jaja w tropikach

Niepokonane jaja Bena Stillera

Share
Niepokonane jaja Bena Stillera
Źródło: Vision Film
d1y6z2p

Komedia "Jaja w tropikach" po raz trzeci z rzędu zajęła pierwszą pozycję w amerykańskim box office.

Film w reżyserii Bena Stillera zarobił w weekend 11,5 miliona dolarów. Łączny dochód projektu wynosi w tej chwili 83 miliony dolarów.

d1y6z2p

Pierwsza nowość tego tygodnia to wysokobudżetowa produkcja "Babylon A.D." w reżyserii Mathieu Kassovitza. Obraz opisuje losy weterana-najemnika Tooropa, który otrzymuje misję eskortowania tajemniczej kobiety z Rosji do Ameryki. Nie wie on, że w jej organizmie rozwija się płód, który ma zostać wykorzystany do produkcji zmodyfikowanego genetycznie Mesjasza.

W filmie wystąpili Vin Diesel, Michelle Yeoh i Gerard Depardieu. Projekt uplasował się na drugiej pozycji zestawienia z kwotą ponad 9 milionów dolarów na koncie.

TOP 10 AMERYKAŃSKIEGO BOX OFFICETOP 10 AMERYKAŃSKIEGO BOX OFFICE

Kolejnym debiutantem tego tygodnia jest thriller "Traitor". Film w reżyserii Jeffreya Nachmanoffa opowiada o Samirze Hornie, agencie CIA, pracującym pod przykrywką w środowisku terrorystów. Agent jest tak przekonujący w swej roli, że trafia na celownik funkcjonariusza FBI.

d1y6z2p

W rolach głównych wystąpili Don Cheadle, Guy Pearce oraz Jeff Daniels. Thriller "Traitor" zarobił przez weekend prawie 8 milionów dolarów i zajął piąte miejsce box office.

Ostatnią nowością notowania jest komedia "Totalny kataklizm". Film ukazuje absurdalne perypetie grupy dwudziestoparoletnich bohaterów, którzy próbują przetrwać kolejne katastrofy naturalne i klęski żywiołowe.

W projekcie wzięli udział m.in. Carmen Electra, Matt Lanter i Crista Flanagan. Komedia uplasowała się na siódmej pozycji zestawienia z sumą 6 milionów dolarów na koncie.

d1y6z2p

Podziel się opinią

Share
d1y6z2p
d1y6z2p