Trwa ładowanie...
d2fihcw

"Nieracjonalny mężczyzna": Polski zwiastun

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nieracjonalny mężczyzna": Polski zwiastun
(East news)
d2fihcw

Studentka *Emma Stone uwodzi Joaquina Phoenixa w polskim zwiastunie "Nieracjonalnego mężczyzny". Nowy film Woody’ego Allena w kinach od 14 sierpnia.*

Mistrz kina i geniusz komedii powraca w formie i stylu, za jaki kochają go miliony! "Nieracjonalny mężczyzna" to jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody'ego Allena ostatnich lat” – chwali The Hollywood Reporter, a apetyty na premierę zaostrza pełny humoru i amorów zwiastun produkcji.

Po romantycznym spacerze szlakiem europejskich stolic, zdobywca czterech Oscarów i 20 nominacji do tej nagrody – Woody Allen, powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym „Blue Jasmine” i uwielbianym przez Polaków „Co nas kręci, co nas podnieca”.

Fabuła „Nieracjonalnego mężczyzny” skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. W piękną uwodzicielkę wciela się jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, zdobywczyni nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu – Emma Stone („Birdman”, „Służące”).

d2fihcw

Obok nowej muzy reżysera w głównych w „Nieracjonalnym mężczyźnie” zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara – Joaquina Phoenixa („Mistrz”, „Spacer po linie”, „Gladiator”), nominowaną do Złotego Globu – Parker Posey („Ostrożnie z dziewczynami”, „Masz wiadomość”), Gary’ego Wilmesa („Sekretne życie Waltera Mitty, „Salt”) oraz ulubieńca nastolatków – Jamie’ego Blackleya („Zostań, jeśli kochasz”, „Królewna Śnieżka i Łowca”).

"Nieracjonalnego mężczyzny" w kinach od 14 sierpnia 2015.

d2fihcw

Podziel się opinią

Share
d2fihcw
d2fihcw