Trwa ładowanie...
d2v725b

''Nieznany świat: Na planie filmu Zjawa'' już w piątek na National Geographic Channel [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Nieznany świat: Na planie filmu Zjawa'' już w piątek na National Geographic Channel [WIDEO]
(mat. dystrybutora)
d2v725b

„Nieznany świat: Na planie filmu Zjawa” premiera już w najbliższy piątek, 5 lutego, o godz. 22:00 tylko na National Geographic Channel.

„Nieznany świat: Na planie filmu Zjawa” to niezwykła, osobista opowieść Alejandro Gonzáleza Iñárritu - nagrodzonego Oscarem twórcy filmu „Zjawa”. Program odkrywa kulisy pracy na planie produkcji. Widzowie zobaczą w nim również rozmowy z członkami ekipy, wśród których nie zabraknie odtwórcy głównej roli – Leonarda DiCaprio.

d2v725b

Rok 1822. Legendarny podróżnik i odkrywca Hugh Glass zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie. Aby przeżyć, musi zmierzyć się z morderczą zimą i zdradą chciwego towarzysza, który porzuca go z dala od cywilizacji bez nadziei na ratunek. Dzięki niezwykłej sile woli Glass pokonuje przeciwności losu, by odnaleźć siebie i wymierzyć sprawiedliwość wrogom.

Film "Zjawa" został nominowany do Oscara w dwunastu kategoriach, między innymi dla najlepszego filmu, reżysera, aktora pierwszoplanowego i drugoplanowego.

d2v725b

Podziel się opinią

Share

d2v725b

d2v725b