Trwa ładowanie...
d1iqtif
Aktualności

Nowa kandydatka na Larę Croft

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Megan Fox
Megan Fox (EastNews)
d1iqtif

Angelina Jolie może czuć się zagrożona. Jako aktorka doceniona przez Amerykańską Akademię Filmową i matka szóstki dzieci może już nie pasować do pewnego rodzaju ról.

Nie od dziś krążą plotki, iż producenci przymierzają się do realizacji trzeciego filmu o losach wykreowanej przez autorów popularnej gry wideo seksownej pani archeolog, Lary Croft. Tym razem jednak w jej roli nie zobaczymy Angeliny Jolie. Aktorkę miałaby zastąpić młodsza i być może nawet seksowniejsza gwiazda Megan Fox. Ta również zdobyła międzynarodowy sukces dzięki przygodowym filmom akcji, a dokładnie serii "Transformers".

Jak na razie wiadomość ta nie została potwierdzona, ale wiadomo na pewno, iż Jolie nie wystąpi ponownie jako Lara Croft. Producenci muszą zatem znaleźć jej zastępczynie. Fox zdaje się być stworzona do sportretowania wspomnianej postaci.

Przypomnijmy, że wytwórnia Paramount Pictures zatrudniła już w 2006 roku scenarzystę by przygotował trzecią część obrazu "Tomb Raider". Posunięcie to jednak nie oznacza, iż film powstanie.

"Tomb Raider" z 2001 zarobił na całym świecie 251 milionów dolarów, druga cześć "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka Życia" z 2003 roku kosztowała 90 milionów dolarów, a zarobiła w USA tylko 65 milionów.

d1iqtif

Podziel się opinią

Share
d1iqtif
d1iqtif