Trwa ładowanie...

Nowy film Clinta Eastwooda. Zobacz polski zwiastun "15:17 do Paryża"

Do sieci trafiła zapowiedź opartego na faktach nowego filmu Clinta Eastwooda. "15:17 do Paryża" to opowieść o udaremnionym ataku terrorystycznym na pociąg Thalys nr 9364 zmierzający do Paryża. Tragedii zapobiegło trzech odważnych młodych Amerykanów podróżujących po Europie.
Share
Kadr z filmu "15:17 do Paryża"
Kadr z filmu "15:17 do Paryża"Źródło: Youtube.com
d3uduyd

"15:17 do Paryża" przedstawia historię znaną z medialnych doniesień. W sierpniu 2015 r. w pociągu do Paryża trzech dwudziestokilkuletnich amerykańskich żołnierzy i 62-letni Brytyjczyk, ryzykując własnym życiem, obezwładniło uzbrojonego mężczyznę. Terrorysta z ISIS miał przy sobie karabin maszynowy i wystarczająco amunicji, by zabić 500 osób znajdujących się w pociągu.

Zobacz zwiastun "15:17 do Paryża":

Prezydent Francji Francois Hollande odznaczył bohaterów - Anthony'ego Sadlera, Aleka Skarlatosa, Spencera Stone'a i Chrisa Normana - Legią Honorową w podziękowaniu za zachowanie, które pozwoliło zapobiec masakrze. Napastnika - 26-letniego Marokańczyka - najpierw próbował powstrzymać Francuz, który odmówił upublicznienia swojego nazwiska mediom.

d3uduyd

Clint Eastwood zdołał nakłonić prawdziwych bohaterów, by wystąpili w filmie. W "15:17 do Paryża" grają więc Anthony Sadler, Alek Skarlatos i Spencer Stone, którzy udaremnili zamach w pociągu.

W obsadzie znaleźli się także: Jenna Fischer, Judy Greer, Ray Corasani, PJ Byrne, Tony Hale, Thomas Lennon, Paul-Mikél Williams, Bryce Gheisar i William Jennings. Eastwood stanął za kamerą, a Dorothy Blyskal napisała scenariusz na podstawie ksiązki, której autorami są Anthony Sadler, Alek Skarlatos, Spencer Stone i Jeffrey E. Stern.

*Premierę wyznaczono na 9 lutego 2018 r. *

Ostatni film Clinta Eastwooda "Snajper" zaledwie po 10 dniach od kinowej premiery zarobił ponad 200 mln dolarów:

d3uduyd

Podziel się opinią

Share
d3uduyd
d3uduyd