Trwa ładowanie...
tvn
21-12-2009 12:22

Nowy konkurs w Dzień Dobry TVN - "Gotuj o wszystko"

Nowy konkurs w Dzień Dobry TVN - "Gotuj o wszystko"Źródło: TVN/AKPA
d4h8mly
d4h8mly

Już od kilku miesięcy w mediach pojawiały się informacje, że poranny program Dzień Dobry TVN planuje przeprowadzić szeroko zakrojone poszukiwania nowej, prawdziwej, polskiej, gotującej gwiazdy. Bogini kuchni na miarę brytyjskiej Nigelli Lawson. Akcja właśnie rusza. Ekipa znawców sztuki kulinarnej i realiów telewizji, wspierana przez markę Kamis, ogłasza konkurs „Gotuj o wszystko”.

Jury w składzie: Andrzej Polan – stały kucharz DDTVN, Maciej Nowak – krytyk kulinarny oraz trzeci, co tydzień inny, ekscytujący, juror, już od najbliższego poniedziałku (21 grudnia 2009) będzie poszukiwało gotującej osobowości telewizyjnej w spódnicy. Nasza nowa gwiazda będzie musiała nie tylko świetnie gotować, ale umieć zaskoczyć widzów charyzmą i swoistą zmysłowością kulinarną. A jest o co walczyć! Zwyciężczyni otrzyma kontrakt kucharza DDTVN na pół roku oraz profesjonalne szkolenie kucharskie w ekskluzywnej sieci hoteli.

Konkurs będzie się składał z pięciu etapów. Pierwsze tygodnie to zbieranie zgłoszeń kandydatek. Już w trzecim tygodniu akcji ruszą pierwsze castingi. Jury będzie przeprowadzało wstępną selekcję kandydatek, oceniając ich zdolności kulinarne i osobowość. Po tym etapie zostanie tylko osiemnaście uczestniczek.

Zobacz także:

d4h8mly

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) ** I wtedy zaczną się prawdziwe schody – zadania na żywo. W każdą środę w szranki staną trzy panie. Pojedynki będą odbywać się w zaskakujących miejscach – nigdy nie wiadomo czy przyjdzie im gotować na poligonie wojskowym czy na planie filmu. Zadania, które postawi przed nimi jury, będą albo śmiesznie łatwe, albo okrutnie trudne, ale zawsze związane z miejscem do
którego się przeniesiemy! Jurorzy oceniać będą wszystko – od sposobu wykonania dań, przez ich smak i prezentację aż do prezencji samej kucharki…. Po każdej środzie na placu boju zostanie jedna uczestniczka. Do półfinału przejdzie sześć konkursowiczek. Dwa pojedynki na żywo, znów w niezwykłych lokacjach, wyłonią nam dwie finalistki.

d4h8mly

Sam finał będzie od uczestniczek wymagał nie tylko znajomości tajników kuchni, ale i zmysłu biznesowego oraz umiejętności oczarowania widzów. Tworząc w finale swoje minirestauracje i przygotowując własne menu, wystawią się na ocenę już nie tylko jurorów ale i widzów DDTVN. Od decyzji widzów zależy, kto zdobędzie główną nagrodę.

Taka okazja może się nie powtórzyć! Dlatego wszystkie panie, które w kuchni czują się jak ryba w wodzie i czują, że mogą zostać następną kulinarną gwiazdą, powinny podjąć wyzwanie. To nieważne czy gotują w restauracji czy tylko w domowym zaciszu – liczy się talent i osobowość. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu jest zamieszczony na stronie www.ddtvn.tvn.pl.

Zobacz także:

d4h8mly

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) **

d4h8mly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h8mly