Trwa ładowanie...
dwu1pq4

Nowy trailer "Sin City: Damulka warta grzechu"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy trailer "Sin City: Damulka warta grzechu"
(AFP)
dwu1pq4

Właśnie pojawił się w sieci kolejny trailer filmu"Sin City: Damulka warta grzechu". Po blisko dekadzie oczekiwania przebojowe Miasto Grzechu powraca na duże ekrany.

"Sin City: Damulka warta grzechu" ma wszelkie atuty, by zapisać się w pamięci widza jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów. Nowe dzieło Roberta Rodrigueza na podbój kin wyruszy jesienią – 5 września.

Najnowszy zwiastun prezentujemy poniżej:

dwu1pq4

Dwight (Josh Brolin, „Prawdziwe męstwo”) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z „Casino Royale”) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w „Zapaśniku”).

Scenariusz „Damulki wartej grzechu” napisał laureat Nagrody Akademii, William Monahan – scenarzysta nagrodzonej czterema Oscarami „Infiltracji” Martina Scorsese. Nad projektem czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej „300”, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

Wcześniej mieliśmy już okazję poznać inną zapowiedź:

dwu1pq4

Podziel się opinią

Share

dwu1pq4

dwu1pq4