Trwa ładowanie...
dc5unjz
Megafon.pl
Aktualności

Nowy zwiastun horroru "To" wciska w fotel. Jest naprawdę przerażający!

Twórcy remake'u horroru "To" ("It") zaprezentowali nowy trailer.
Share
Zwiastun filmu "To"
Zwiastun filmu "To"Źródło: Youtube.com
dc5unjz

Akcja adaptacji książki "To" Stephena Kinga rozgrywa się w miasteczku Derry w stanie Maine, w którym regularnie dochodzi do tajemniczych porwań i morderstw. Ich ofiarami często są dzieci. Grupa przyjaciół postanawia odszukać sprawcę. Wkrótce okazuje się, że "to" jest żyjącym od tysiącleci potworem, który potrafi przybrać dowolną postać. Zawsze uosabia jednak to, czego ofiara boi się najbardziej. Z trailera dowiadujemy się, że w przypadku tych dzieciaków jest to klaun.

Na początku zwiastuna widzimy dość beztroskie poczynania młodych bohaterów. Najpierw wszystko wydaje się zabawą. Z czasem jednak niewinne gry przeradzają się w śmiertelny wyścig i mrożące krew w żyłach spotkania z klaunem...

W filmie Bill Skarsgård wciela się w Pennywise'a. W obsadzie znaleźli się także: Jaeden Lieberher ("Midnight Special"), Jeremy Ray Taylor ("Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa"), Sophia Lillis ("37"), Finn Wolfhard ("Stranger Things"), Wyatt Oleff ("Strażnicy galaktyki"), Chosen Jacobs ("Cops and Robbers"), Jack Dylan Grazer ("Tales of Halloween") i Nicholas Hamilton ("Captain Fantastic"). Za kamerą nowej, kinowej wersji stanął Andres Muschietti, autor horroru "Mama". Scenariusz napisali Cary Fukunaha, Gary Dauberman oraz Chase Palmer. Premierę, także w Polsce, zaplanowano na 8 września 2017 roku.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com
dc5unjz

Podziel się opinią

Share
dc5unjz
dc5unjz