Trwa ładowanie...
d30ke50

Obejrzyj najnowszy hit studia DreamWorks przed innymi. "Dzieciak rządzi" przedpremierowo w sieci Multikino

Od 15 do 18 kwietnia br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo animację "Dzieciak rządzi”. Film animowany ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak "Shrek” i "Madagaskar”, wejdzie na ekrany 21 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obejrzyj najnowszy hit studia DreamWorks przed innymi. "Dzieciak rządzi" przedpremierowo w sieci Multikino
(Materiały prasowe)
d30ke50

W animacji „Dzieciak rządzi” pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu.

Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

d30ke50

Bilety na przedpremierowo pokazy animacji „Dzieciak rządzi” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Dzieciak rządzi Materiały prasowe
Dzieciak rządzi (Materiały prasowe)
d30ke50

Podziel się opinią

Share
d30ke50
d30ke50