Trwa ładowanie...
weronika rosati
25-09-2012 14:33

''Obława'': Weronika Rosati bez makijażu [foto]

''Obława'': Weronika Rosati bez makijażu [foto]
d1n9tyv
d1n9tyv

19 października na ekrany kin wejdzie *"Obława". Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu z Weroniką Rosati i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.*

"Obława" to finezyjnie skonstruowany thriller wojenny, w którym Marcin Dorociński - jako egzekutor polskiego ruchu oporu - zmaga się z Niemcami, zdrajcami i - co najtrudniejsze - własną, mroczną przeszłością. U jego boku w roli czarnego charakteru wystąpił Maciej Stuhr, a jego filmową żonę gra Sonia Bohosiewicz. Ważnymi uczestnikami wielopiętrowej rozgrywki między głównymi bohaterami są dziewczyna o pseudonimie Pestka (Weronika Rosati) i porucznik Mak (Andrzej Zieliński). W obsadzie "Obławy" pojawiają się też Anna Guzik i Alan Andersz.

Trailer można obejrzeć poniżej:

Autorem zdjęć jest Arkadiusz Tomiak, a scenografię opracował Grzegorz Skawiński. Za kostiumy odpowiedzialna była Magdalena J. Rutkiewicz, za charakteryzację Ewa Drobiec, dźwięk przygotowali z kolei Piotr Domaradzki i Barbara Domaradzka, a montaż Adam Kwiatek i Wojciech Mrówczyński.

Obraz zakwalifikowany został przez jury 36. Edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Montrealu do grona 16 najlepszych produkcji ze świata.

d1n9tyv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n9tyv