Trwa ładowanie...
d3fqk8t

''Obława'': Weronika Rosati w najbrzydszej odsłonie [wideo]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Obława'': Weronika Rosati w najbrzydszej odsłonie [wideo]
d3fqk8t

*Weronika Rosati i Marcin Dorociński ponownie od czasu „PitBulla” spotkali się na planie filmu „Obława” w reżyserii Marcina Krzyształowicza. On na ekranie pojawi się z pistoletem w dłoni, a ona z... apteczką. W wywiadzie dla TVN, Rosati opowiada o trudnych warunkach panujących na planie jej najnowszej polskiej produkcji. Podobno brak makijażu w pracy bywa traumatycznym przeżyciem.*

Główni bohaterowie „Obławy” – kapral Wydra (Marcin Dorociński), konfident Kondolewicz (Maciej Stuhr), żona Kondolewicza (Sonia Bohosiewicz), sanitariuszka Pestka (Weronika Rosati) i porucznik Mak (Andrzej Zieliński) - są splątani siatką zależności.

Akcja filmu rozgrywa się podczas II wojny światowej. Film Marcina Krzyształowicza to z jednej strony partyzancka ballada, pokazująca prawdziwą twarz okupacji, a z drugiej wstrząsający wojenny thriller. Jego głównym bohaterem jest kapral Wydra, żołnierz partyzanckiego oddziału, który zmaga się nie tylko z Niemcami i polskimi zdrajcami, ale także z własną przeszłością.

d3fqk8t

Podziel się opinią

Share
d3fqk8t
d3fqk8t