Trwa ładowanie...

''Odrobina nieba'': Zobacz polski zwiastun [wideo]

''Odrobina nieba'': Zobacz polski zwiastun [wideo]Źródło: Kino Świat
d32po3i
d32po3i

10 lutego na ekrany naszych kin wejdzie „Odrobina nieba”, najpiękniejsza historia miłosna od czasów „Love Story”. Polski dystrybutor filmu przygotował zwiastun promujący tę produkcję w naszym kraju.

Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood – Kate Hudson („Nine. Dziewięć”, „Jak stracić chłopaka w 10 dni”, nominacja do Oscara za „U progu sławy”) wciela się w filmie w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana – w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów – Gael Garcia Bernal, znany ze „Złego wychowania”, „Listów do Julii” oraz nagrodzonego Oscarem filmu „Babel”.

Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los? Znakomitą obsadę „Odrobiny nieba” uzupełniają wyróżnione nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej wybitne aktorki komediowe Kathy Bates i Whoopi Goldberg.

Polski zwiastun prezentujemy poniżej:


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d32po3i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32po3i