Trwa ładowanie...
nagi instynkt 2
25-02-2007 14:02

Ogłoszono laureatów Złotych Malin 2007

Ogłoszono laureatów Złotych Malin 2007
d32oxng

W przededniu rozdania Oscarów przyznano w Los Angeles Złote Maliny - nagrody dla najgorszych dzieł filmowych 2006 roku. Wątpliwą tryumfatorką sobotniej gali była Sharon Stone i "Nagi instynkt 2".

Stone i film, w którym wystąpiła, zostali nagrodzeni aż w czterech kategoriach: najgorszy obraz, najgorsza aktorka pierwszoplanowa, najgorszy scenariusz i najgorszy prequel lub sequel.

Innym niemal równie krytycznie ocenionym przez jurorów dziełem okazała się komedia "Mały". Film Shawna i Marlona Wayansów dostał nagrody w trzech kategoriach: za najgorszy remake, najgorszą parę aktorską i najgorszą pierwszoplanową rolę męską.


Dwie Złote Maliny otrzymał reżyser i scenarzysta M. Night Shyamalan, m.in. twórca takich hitów kinowych jak "Szósty zmysł" i "Znaki".

d32oxng

Dla członków jury Shyamalan w swojej najnowszej produkcji "Kobieta w błękitnej wodzie" okazał się być najgorszym reżyserem i najsłabszym aktorem drugoplanowym.

Najgorszą drugoplanową aktorką została w tym roku Carmen Electra. Nagrodzono ją za występ w dwóch filmach - w "Komedii romantycznej" i "Strasznym Filmie 4".

Laureatów Złotych Malin, zwanych potocznie anty-Oscarami, wybiera jury złożone z blisko 700 osób.

Wyróżnienie to pomalowane złotą farbą plastikowe maliny wielkości piłeczki golfowej, umieszczone na rolce filmu Super 8. Wartość nagrody szacowana jest na około 5 dolarów.

d32oxng
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32oxng