Trwa ładowanie...

Olga Bołądź najlepiej zarabiającą polską aktorką. Małgorzata Kożuchowska zazdrości jej występów u Patryka Vegi?

33-letnia gwiazda takich filmów jak "Służby specjalne", "Słaba płeć" czy "Volta" zarobi w tym roku 2 mln zł. Bołądź jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w polskim kinie w dużej mierze za sprawą występów w filmach Patryka Vegi. O rolach w "Pitbullu" marzyła swego czasu Małgorzata Kożuchowska, która przez wiele lat zajmowała obecną pozycję młodszej koleżanki po fachu.

Share
Olga Bołądź najlepiej zarabiającą polską aktorką. Małgorzata Kożuchowska zazdrości jej występów u Patryka Vegi?
Źródło: East News, fot: eastnews
d1up89j

Jak donosi "Super Express", Olga Bołądź otrzyma łącznie 2 mln zł za pięć filmów, w których wystąpiła w tym roku. Gwiazda nowej komedii Juliusza Machulskiego, "Volta", pojawi się wkrótce w "Botoksie" Patryka Vegi, "Człowieku z magicznym pudełkiem" Bodo Koxa i hiszpańsko-argentyńskim dramacie "El último traje".

Małgorzata Kożuchowska, która przez lata cieszyła się mianem najbardziej rozchwytywanej aktorki nad Wisłą, musiała ustąpić miejsca Bołądź. 46-letnia Kożuchowska pojawiła się ostatnio na liście płac amerykańskiego dramatu "Music, War and Love" i w serialu "Druga szansa", ale na tym kończy się aktualny dorobek polskiej gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska ONS.pl
Małgorzata Kożuchowska Źródło: ONS.pl

Co ciekawe, rok temu Kożuchowska otwarcie mówiła, że chciałaby pracować z takimi reżyserami jak Patryk Vega.

d1up89j

- Byłabym zachwycona, mogąc zagrać w jego filmie tak wyraziste, intrygujące role jak te, które miały Maja Ostaszewska i Agnieszka Dygant w filmie "Pitbull. Nowe porządki". Mam nadzieję, że kiedyś i ja dostanę taki ciekawy scenariusz – przywołuje słowa Kożuchowskiej "Super Express".

Olga Bołądź Materiały prasowe
Olga Bołądź Źródło: Materiały prasowe

Gwiazda "Rodzinki.pl" i niezapomniana Hanka Mostowiak z "Na dobre i na złe" na razie nie otrzymała propozycji od Vegi, który z powodzeniem wykorzystuje talent Olgi Bołądź. Obie aktorki znają się m.in. z planu komedii romantycznej "Kochaj" (2016), ale to właśnie Bołądź miała już okazję wystąpić w kilku produkcjach twórcy "Pitbulla", m.in. krótkometrażówce "Czerwony punkt", "Służbach specjalnych" i głośnym "Botoksie", który trafi na ekrany 29 września.

Obejrzyj zwiastun filmu "Botoks" [BEZ CENZURY]:

d1up89j

Podziel się opinią

Share
d1up89j
d1up89j