Trwa ładowanie...
olivia wilde

Olivia Wilde zdejmuje szlafrok

Share
Olivia Wilde zdejmuje szlafrok
d1r558q

W sieci pojawił się nowy fragment dramatu Paula Haggisa "Third Person".

Obraz przedstawia losy sześciu osób uwikłanych w różne związki uczuciowe. Akcja filmu rozgrywa się w Paryżu, Nowym Jorku i Rzymie.

W Paryżu pisarz Michael (Liam Neeson) opuszcza żonę (Kim Basinger) dla kochanki Anny (Olivia Wilde). Ich związek jednak nie jest szczęśliwy. Częste odchodzenie i schodzenie się wynika z faktu, iż nad parą wisi smutna tajemnica.

d1r558q

W Nowym Jorku Julia (Mila Kunis) zostaje oskarżona o próbę zabójstwa swojego syna. W wyniku tych oskarżeń, dziecko trafia pod opiekę ojca, Ricka (James Franco). Julia nie poddaje się i stara się odzyskać syna.

W Rzymie Sean (Adrien Brody), amerykański biznesmen zakochuje się we Włoszce, Monice (Moran Atias). Mężczyzna jednocześnie zostaje wciągnięty w kryminalną intrygę i będzie się starał odnaleźć porwaną córkę swojej ukochanej.

Z nowym klipem z filmu, przedstawiającym rozmowę Olivii Wilde i Liama Neesona, która kończy się zrzuceniem szlafroka przez Wilde, można zapoznać się poniżej:

Za kamerą "Third Person" stanął Paul Haggis ("Miasto gniewu", "W dolinie Elah"). Haggis jest także autorem scenariusza.

Obraz miał premierę na festiwalu w Toronto we wrześniu ubiegłego roku. Do kin w USA film trafi 20 czerwca, a na polskich ekranach zagości 5 września.

d1r558q

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r558q
d1r558q