Trwa ładowanie...

''Onirica'' na Blu-ray i DVD już w sprzedaży

''Onirica'' na Blu-ray i DVD już w sprzedażyŹródło: Galapagos
d1gucnn
d1gucnn

"Onirica" to filmowy poemat inspirowany „Boską komedią” Dantego. Ostatnia, po „Ogrodzie rozkoszy ziemskich” i „Młynie i krzyżu”, część tryptyku będącego dialogiem z wielkimi mistrzami przeszłości.

Lech Majewski jest jednym z najbardziej wszechstronnych, ale i najbardziej zagadkowych polskich reżyserów. Jako nieliczny z rodzimych twórców zrobił karierę na świecie mimo, że nigdy nie kręcił filmów komercyjnych. Galapagos Films z dumą przedstawia jego najnowsze dzieło „Onirica”. Film, będący ostatnią częścią autorskiego tryptyku reżysera zadebiutowało na Blu-ray i DVD 16. października.

− Mój film to poemat wizualny. Pozwolił mi połączyć dwie inspiracje – sposoby wyrażania się, którymi posługiwałem się wcześniej. Zaczynałem jako malarz i poeta. Zarówno obraz, jak i wiersz uczą skrótowości, metaforyzacji symbolu. Skropleniem metafory jest symbol, stąd naturalne jest dla mnie taka forma wyrazu. (…) Jako całość ma on dla mnie sens i to bardzo precyzyjny– mówi Lech Majewski.

Film „Onirica” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 16. października. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- zwiastun
- galeria zdjęć
- wybrane sceny

d1gucnn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gucnn