Trwa ładowanie...

"Operacja Człowiek w Czerni": Premiera już 6 września 2019 r.

Rezolutni założyciele Biura Detektywistycznego nr 2, Tiril i Olivier, wpadają na trop tajemniczego Człowieka w Czerni!

Share
"Operacja Człowiek w Czerni": Premiera już 6 września 2019 r.
Źródło: Materiały prasowe
d39bodu

Nawet podczas zwykłej przejażdżki można natknąć się na ślad zagadki. Kiedy rower Oliviera wpada w dziurę na ścieżce, para detektywów odkrywa, że cała okolica jest pełna tajemniczych dziur. Zaintrygowani postanawiają dowiedzieć się, kto za tym stoi. Jednak sytuacja okazuje się dużo bardziej skomplikowana niż się spodziewali.

Okazuje się bowiem, że to właśnie Człowiek w Czerni przeczesuje okolicę w poszukiwaniu skarbu. A jak wiadomo, kto pod kim dołki kopie... ten sam naraża się na kłopoty!

Przyjaciele, z pomocą wiernego psa Ocho, po nitce do kłębka docierają do zatrważającej historii z przeszłości, która do dziś wpływa na losy mieszkańców miasteczka! Takie wyzwanie wymaga nie lada sprytu, odwagi i umiejętności detektywistycznych.

Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy znalezienie mapy z przeszłości pozwoli na przełom w sprawie? Czy prawda ujrzy światło dzienne? Najwyższej próby kryminał familijny i adaptacja popularnej książki z serii "Biuro Detektywistyczne nr 2" autorstwa Horsta Jorna Liera.

d39bodu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39bodu
d39bodu