Trwa ładowanie...
d2vmgi2

"Operacja Człowiek w Czerni": Premiera już 6 września 2019 r.

Rezolutni założyciele Biura Detektywistycznego nr 2, Tiril i Olivier, wpadają na trop tajemniczego Człowieka w Czerni!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom
Film spodoba się zarówno dzieciom jak i rodzicom (Materiały prasowe)
d2vmgi2

Nawet podczas zwykłej przejażdżki można natknąć się na ślad zagadki. Kiedy rower Oliviera wpada w dziurę na ścieżce, para detektywów odkrywa, że cała okolica jest pełna tajemniczych dziur. Zaintrygowani postanawiają dowiedzieć się, kto za tym stoi. Jednak sytuacja okazuje się dużo bardziej skomplikowana niż się spodziewali.

Okazuje się bowiem, że to właśnie Człowiek w Czerni przeczesuje okolicę w poszukiwaniu skarbu. A jak wiadomo, kto pod kim dołki kopie... ten sam naraża się na kłopoty!

Zobacz też: "Operacja Człowiek w Czerni": Dwójka dzieci i pies na tropie kryminalnej zagadki

Przyjaciele, z pomocą wiernego psa Ocho, po nitce do kłębka docierają do zatrważającej historii z przeszłości, która do dziś wpływa na losy mieszkańców miasteczka! Takie wyzwanie wymaga nie lada sprytu, odwagi i umiejętności detektywistycznych.

d2vmgi2

Zobacz też: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Zobacz zwiastun filmu

Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy znalezienie mapy z przeszłości pozwoli na przełom w sprawie? Czy prawda ujrzy światło dzienne? Najwyższej próby kryminał familijny i adaptacja popularnej książki z serii "Biuro Detektywistyczne nr 2" autorstwa Horsta Jorna Liera.

d2vmgi2

Podziel się opinią

Share

d2vmgi2

d2vmgi2