Trwa ładowanie...
d3u9ljx

Orange Kino Letnie: W dzisiejszym repertuarze Andrzej Chyra w filmie ''Carte blanche''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orange Kino Letnie: W dzisiejszym repertuarze Andrzej Chyra w filmie ''Carte blanche''
(mat. dystrybutora)
d3u9ljx

Wirtualna Polska zaprasza na seans filmu "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą w roli głównej, który zostanie wyświetlony pod gołym niebem w ramach festiwalu Orange Kino Letnie.

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów.

d3u9ljx

Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

W tym roku festiwalowe czwartki Orange Kino Letnie są tematycznie związane z hasłem "Made in Poland". "Mój rower" można obejrzeć tradycyjnie w Sopocie i Zakopanem, a także w odnowionej Ekomarinie w Giżycku, gdzie będą się odbywać dodatkowe pokazy (w środy z cyklu „Z Orange i mega hitem” oraz czwartki „Made in Poland”). Mazurscy żeglarze filmy mogą oglądać nawet z pokładu jachtów.

Więcej na www.OrangeKinoLetnie.wp.pl

d3u9ljx

Podziel się opinią

Share

d3u9ljx

d3u9ljx