Trwa ładowanie...

Oscary 2012 na żywo tylko w Canal+

Share
Oscary 2012 na żywo tylko w Canal+
Źródło: AFP
d3hj0ps

Już 26 lutego odbędzie się 84. gala wręczenia Oscarów. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć transmisję w nocy z 26 na 27 lutego w telewizji Canal+.

Obecna w Hollywood ekipa stacji Canal+ będzie łączyć się na żywo ze studiem w Warszawie, w którym wydarzenia komentować będą krytycy filmowi młodego pokolenia, Kuba Mikurda i Michał Oleszczyk. W ramach programu, który rozpocznie się o 1:30, widzowie obejrzą m.in. krótki reportaż z pobytu w Los Angeles twórców nominowanego filmu "W ciemności", którym ekipa Canal+ towarzyszyła w tygodniu poprzedzającym galę wręczenia Oscarów 2012.

26 lutego przed transmisją stacja Canal+ zaprezentuje oscarowe produkcje z ubiegłego roku, m.in. "Jak zostać królem" Toma Hoopera i "Hej, skarbie" w reżyserii Lee Danielsa, a także film krótkometrażowy Damiana Nenowa "Paths of Hate", który był polskim kandydatem do tegorocznego Oscara.

Widzowie, którzy nie będą śledzili uroczystości przyznania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej na żywo, będą mogli obejrzeć skróconą, 90-minutową relację z imprezy we wtorek, 28 lutego o 21:00 w telewizji Canal+, a także w serwisie Cyfra+ Online.

d3hj0ps

Podziel się opinią

Share
d3hj0ps
d3hj0ps