Trwa ładowanie...
d1lc5r5

Oscary 2014: Internauci WP już przyznali Oscary

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oscary 2014: Internauci WP już przyznali Oscary
(EastNews)
d1lc5r5

Zanim w poniedziałkowy poranek dowiecie się, w czyje ręce powędrowały Oscary podczas 86. gali ich wręczenia, , gdyby zamiast Amerykańskiej Akademii Filmowej tę najbardziej prestiżową nagrodę filmową na świecie wręczali internauci WP.PL!


Od dwóch tygodni na stronie trwało głosowanie, w którym wybieraliście artystów, jacy waszym zdaniem najbardziej zasłużyli na złotą statuetkę. Głosowanie możliwe było w dziewięciu najważniejszych kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy aktor, Najlepsza aktorka, Najlepszy aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz oryginalny, Najlepszy scenariusz adaptowany oraz Najlepszy film animowany.

d1lc5r5

W niedzielę 2 lutego o godzinie 19:00 zakończyliśmy głosowanie. Filmy i artyści, którzy zebrali najwięcej głosów, zostali oznaczeni czerwonymi statuetkami Oscara. O tym, ile z waszych typów pokryło się z werdyktami członków Amerykańskiej Akademii Filmowej dowiecie się w poniedziałkowy poranek, kiedy na stronie pojawią się odpowiadające faktycznym zwycięzcom Złote Statuetki.

Który film zyskał miano najlepszego waszym zdaniem? Czy Christian Bale cieszy się większym uznaniem niż Leonardo DiCaprio oraz jak oceniona została rola Sandy Bullock w filmie "Grawitacja"? Tego dowiecie się wchodząc na naszą stronę oscarową.
* Zapraszamy na Oscary.wp.pl - zobaczcie jak typowali internauci WP*

* Specjalnie dla tych, którzy nie mogą oglądać oscarowej gali w TV przeprowadzimy . Zapraszamy już tej nocy!*

d1lc5r5

Podziel się opinią

Share

d1lc5r5

d1lc5r5