Trwa ładowanie...
ida
22-02-2015 20:39

Oscary 2015: Internauci WP już przyznali Oscary

Oscary 2015: Internauci WP już przyznali Oscary
d1qse78

Zanim w poniedziałkowy poranek dowiecie się, w czyje ręce powędrowały Oscary podczas 87. gali ich wręczenia (zapraszamy na .

Od miesiąca na stronie oscary.wp.pl trwało głosowanie, w którym wybieraliście artystów, jacy waszym zdaniem najbardziej zasłużyli na złotą statuetkę. Głosowanie możliwe było w dwunastu kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy aktor, Najlepsza aktorka, Najlepszy aktor w roli drugoplanowej, Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej, Najlepszy reżyser, Najlepszy scenariusz oryginalny, Najlepszy scenariusz adaptowany, Najlepszy film animowany, Najlepszy film nieanglojęzyczny, Najlepsze zdjęcia oraz Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny.

W niedzielę 22 lutego o godzinie 19:30 zakończyliśmy głosowanie. Filmy i artyści, którzy zebrali najwięcej głosów, zostali oznaczeni czerwonymi statuetkami Oscara. O tym, ile z waszych typów pokryło się z werdyktami członków Amerykańskiej Akademii Filmowej dowiecie się w poniedziałkowy poranek, kiedy na stronie oscary.wp.pl pojawią się odpowiadające faktycznym zwycięzcom Złote Statuetki.

Który film zyskał miano najlepszego waszym zdaniem? Jak typowaliście kategorie, w których nominowani są Polacy? Tego dowiecie się wchodząc na naszą stronę oscarową.

Specjalnie dla tych, którzy nie mogą oglądać oscarowej gali w TV przeprowadzimy . Zapraszamy już tej nocy!

d1qse78
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qse78