Trwa ładowanie...
ostatni klaps
14-05-2015 12:31

''Ostatni klaps'' pierwsza komedia która Cię zaskoczy!

''Ostatni klaps'' pierwsza komedia która Cię zaskoczy!Źródło: mat. dystrybutora
d2qd6sh
d2qd6sh

Już od 22 maja br. na ekranach pojawi się zupełnie niekonwencjonalna komedia polska o dość osobliwym tytule „Ostatni klaps” w reżyserii Gerwazego Reguły. W rolach głównych wystąpią m.in. Maja Frykowska, Mariusz Pujszo, Marek Włodarczyk, Michał Milowicz, Piotr Zelt, Zbigniew Buczkowski i inni.

Stworzony z lekkością i rozmachem pod względem kostiumowym i scenograficznym film, stylistycznie łączy w sobie najlepsze cechy kina czeskiego i francuskiego. Ponadto, scenariusz Mariusza Pujszo, który zagrał w filmie jedną z głównych ról zaskakuje i z minuty na minutę rozkręca akcję toczącą się nie tylko w scenerii ekskluzywnego Cannes, ale i na ziemiach wielkopolskiego Pałacu Wąsowo.

-„Ostatni klaps” to komedia jakiej dawno nie widzieliście, a która z pewnością zaskoczy niejednego widza, tak w skrócie zachęca do obejrzenia swojego nowego filmu kostiumowego, reżyser Gerwazy Reguła.

Wejście na ekrany kin 22 maja poprzedzi kilkanaście pokazów przedpremierowych w całej Polsce. Film powstał dzięki współpracy Mushchelka Group, Project Film, Avantgarde Productions, CinemaColor i Kurka Wodna Production.

d2qd6sh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qd6sh