Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

Ostatnia miłość na Ziemi - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

"Ostatnia miłość na Ziemi" (ang. Perfect Sense) to połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. Ten film z 2011 roku wyreżyserował David Mackenzie, autor filmu "Młody Adam". Obraz wyprodukowano w Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji i w Niemczech. Muzykę skomponował Max Richter.

W rolach głównych wystąpili Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale"). Wcielili się w nieznajomych, Michaela i Susan, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Susan jest naukowcem, Michael z kolei szefem kuchni.

Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Ludzie zapadają na dziwną chorobę, która w pierwszej kolejności wpływa na emocje, a następnie atakuje zmysły. W filmie zagrali także Connie Nielsen jako Jenny, Stephen Dillane – Samuel, Ewen Bremner – James, Kathryn Engels – Narrator.

"Ostatnia miłość na Ziemi" zadebiutowała na festiwalu w Sundance w 2011 roku, gdzie stała się jednym z najbardziej dyskutowanych tytułów. Obraz zdobył także prestiżową nagrodę - najlepszy brytyjski film roku na festiwalu w Edynburgu.

Qaqwqwrqw

Zobacz też:
Najlepsze filmy o epidemiach TOP 10

Tytuł oryginalny

Perfect Sense

Gatunek

dramat, melodramat, romans

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

23.03.2012

Czas trwania

92 min.

Obsada
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw