Trwa ładowanie...
martin scorsese
24-06-2014 12:03

P.J. Byrne w serialu Martina Scorsese

P.J. Byrne w serialu Martina ScorseseŹródło: mat. dystrybutora
ddt75x9
ddt75x9

P.J. Byrne wystąpi w nowym serialu muzycznym, za realizacją którego stoją autorzy "Zakazanego imperium", czyli Martin Scorsese i Terence Winter.

Akcja cyklu, który nie posiada jeszcze tytułu, ma rozgrywać się w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. Serial opowie o scenie muzycznej w tamtych czasach.

Nad scenariuszem pracuje Terence Winter, a wspiera go George Mastras. Reżyserię weźmie na swoje barki Martin Scorsese. Mick Jagger ma podzielić się swoimi wspomnieniami, a także wziąć na siebie obowiązki producenckie.

W obsadzie znalazł się już Bobby Cannavale, który zagra głównego bohatera Richiego Finestrę, założyciela American Century Records, który próbuje wypromować nowe brzmienie i odbudować swą firmę. Partnerować mu będzie Olivia Wilde, która wcieli się w jego żonę, aktorkę i modelkę, prowadzącą równie hedonistyczny tryb życia. Ray Romano zagra bliskiego współpracownika Finestry, Zaka Yankovicha, szefa promocji w wytwórni. Juno Temple sportretuje młodą, ambitną asystentkę pracującą w American Century Records. P.J. Byrne wcieli się natomiast w Scotta Levitta, partnera biznesowego w firmie założonej przez Finestrę.

Serial powstaje dla HBO. Zdjęcia do pilotażowego odcinka mają rozpocząć się na dniach.

P.J. Byrne współpracował z Martinem Scorsese na planie ostatniego filmu amerykańskiego reżysera, "Wilk z Wall Street". Dorobek Byrne'a zamyka komedia "Walk of Shame" Stevena Brilla z aktorem w obsadzie. P.J. Byrne występuje również w serialu "Intelligence".

ddt75x9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddt75x9