Pamela Anderson była molestowana przez opiekunkę. "Wierzyłam, że to ja ją zabiłam"

Gwiazda "Słonecznego patrolu" dołączyła do grona aktorek, które po latach milczenia opowiedziały o sobie jako o ofiarach molestowania seksualnego. Jej historia znacząco się wyróżnia na tle innych opowieści spod znaku #MeToo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W zeszłym roku Pamela Anderson po raz pierwszy odwiedziła Polskę
W zeszłym roku Pamela Anderson po raz pierwszy odwiedziła Polskę (ons.pl)
WP

50-letnia aktorka i modelka była gościem programu "Life Stories" , gdzie opowiedziała o swoich przeżyciach z dzieciństwa. Anderson ujawniła, że przez około rok była molestowana przez opiekunkę i bała się o tym mówić swoim rodzicom.

- Pamiętam, że życzyłam jej śmierci, a następnego dnia zginęła w wypadku samochodowym – mówiła Pamela Anderson, która jako dziecko uwierzyła, że ma "niezwykłą moc" i może zabijać ludzi siłą umysłu.

WP

O wykorzystywaniu przez opiekunkę mała Pamela powiedziała swoim rodzicom dopiero rok po tragicznym wypadku. Dziewczynka bała się opowiadać zarówno o przykrych doznaniach jak i swojej "odpowiedzialności" za śmierć opiekunki.

O tym niezwykłym epizodzie z młodości Pamela Anderson powiedziała publicznie dopiero teraz. Wcześniej mówiła jednak o tym, że w wieku 12 lat była molestowana przez znajomego mężczyznę.

Zobacz również: Kobiety dostały najmniej Oscarów od lat

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP