Trwa ładowanie...

''Park jurajski'': Gdzie się podziali aktorzy z dawnego przeboju?

''Park jurajski'': Gdzie się podziali aktorzy z dawnego przeboju?
d2qxdv7
d2qxdv7

Serwis Digital Spy postanowił sprawdzić co dzieje się z aktorami, którzy na początku lat 90. XX wieku zmierzyli się z dinozaurami w "Parku jurajskim".

Przypomnijmy, że w głównych rolach w filmie Stevena Spielberga wystąpili Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum, Joseph Mazzello, Ariana Richards, Samuel L. Jackson, Wayne Knight i BD Wong - jeden z dwóch, obok T-Rexa, aktorów powracających w "Jurassic World".

Powyżej można zobaczyć, jak aktorzy wyglądali niegdyś i dziś. Ci, którzy na plan "Parku jurajskiego" wkraczali już jako gwiazdy, nadal występują przed kamerami.

Joseph Mazzello (ur. w 1983 roku), którego widzowie pamiętają jako małego Tima Murphy'ego, swoją dorosłą karierę również związał z show-biznesem. Pojawił się m.in. w "The Social Network" i " G.I. Joe: Odwet 3D". Regularnie występuje w telewizji - zagrał m.in. w serialu "Pacyfik".

Z kolei Ariana Richards (ur. 1979), która grała dzielną Lex Murphy, porzuciła aktorstwo na rzecz malarstwa.

Zestawienie przygotowane przez redakcję Digital Spy nie przypomina o Richardzie Attenborough, który grał Johna Hammonda, pomysłodawcę parku z dinozaurami. Aktor zmarł w 2014 roku.

d2qxdv7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qxdv7