Trwa ładowanie...
d2fad3p

Patrick Wilson będzie walczył z Ant-Manem

Share
Patrick Wilson będzie walczył z Ant-Manem
Źródło: megafon.pl
d2fad3p

*Patrick Wilson, którego ostatnio można było oglądać w najnowszym dziele Władysława Pasikowskiego, "Jack Strong", potwierdził udział w produkcji "Ant-Man".*

Plotki o zaangażowaniu aktora w ekranizacji komiksu pojawiły się w ubiegłym miesiącu. Teraz sam zainteresowany wyjawił, iż dołączył do obsady. Najprawdopodobniej zagra czarny charakter w dziele Edgara Wrighta. Wilson na razie nie chciał jednak zdradzać szczegółów, zapewnił jedynie, iż to ważna rola.

W tytułowej kreacji wystąpi aż dwóch aktorów - Michael Douglas i Paul Rudd. W komiksach Marvela Ant-Manem był pierwotnie doktor Pym, naukowiec, który pewnego dnia wynajduje substancję pozwalającą na zmianę rozmiarów. Dzięki niej może on zmniejszyć się do wielkości mrówki. Później miejsce Pyma zajął Scott Lang, złodziej, który kradnie kostium Ant-Mana, aby pomóc umierającej córce. W kinie pojawią się obaj bohaterowie. Douglas zagra Pyma, a Rudd - Scotta Langa. Ponadto rozważany jest udział takich aktorów, jak Evangeline Lilly, Michael Pena i Clifton Collins Jr.

Zdjęcia powinny wystartować zaraz po zakończeniu prac nad kolejną odsłoną "Avengersów". Oprawą wizualną produkcji zajmie się Bill Pope. Muzykę pisze Steven Price. Współautorem scenariusza jest Joe Cornish. Światowa premiera przewidziana została na 17 lipca 2015 roku.

d2fad3p

Podziel się opinią

Share
d2fad3p
d2fad3p