Trwa ładowanie...

Patryk Vega stawia na silne kobiety. Mamy nowy zwiastun filmu "Pętla"

Wszyscy pamiętamy historię agenta Tomka Kaczmarka, który rozkochał w sobie i zmanipulował posłankę PO Beatę Sawicką. Film Vegi pokaże, czy warto wchodzić w prawdziwy spór z silną kobietą, utożsamianą z Katarzyną Warnke, i jak to się kończy.

Patryk Vega stawia na silne kobiety. Mamy nowy zwiastun filmu "Pętla"Źródło: Kadr z filmu "Pętla"
de7va45
de7va45

W najnowszym filmie "Pętla" Patryk Vega powraca do tematyki ze "Służb Specjalnych" i "Pitbulla". Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych, kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych. Poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet.

Obejrzyj nowy zwiastun filmu "Pętla":

Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer. Niewykluczone, że część z nich ujrzy wkrótce światło dzienne.

W najnowszym zwiastunie "Pętli" Vega nawiązuje do głośnej sprawy agenta Tomka, a nawet do popularnego talent show. Pierwsze skrzypce gra jednak Katarzyna Warnke, utożsamiana z silnym kobiecym pierwiastkiem tej historii.

Premiera "Pętli" wkrótce.

de7va45
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de7va45