Trwa ładowanie...

Patryk Vega powraca do "Pitbulla". Bez Dorocińskiego?

Share
Patryk Vega powraca do "Pitbulla". Bez Dorocińskiego?
Źródło: AKPA
do23bdu

<a href="http://film.wp.pl/patryk-vega-6031006858396289c">Patryk Vega</a> nie zwalnia. Twórca "<a href="http://film.wp.pl/sluzby-specjalne-6029103454794881c">Służb specjalnych</a>" przygotowuje nowy film. Jego tytuł sporo mówi o atrakcjach, które czekają na widzów – "Pitbull. Pałacowi vs miastowi". Na razie o filmie panuje cisza, za to wiadomo kiedy trafi on do kin.

Patryk Vega zdecydowanie lepiej radzi sobie z mocnymi tematami. Udowodnił to w 2005 roku kręcąc film i serial zatytułowany "Pitbull". Po doświadczeniach ze słabymi komediami w postaci "Ciacha" i "Last Minute" oraz po równie nieudanym filmie "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" Patryk Vega powrócił na sprawdzone tereny. W ten sposób powstał sensacyjny film zatytułowany "Służby specjalne", a potem jego rozbudowana wersja telewizyjna. I choć z oceną tego filmu i serialu było różnie, trzeba przyznać że reżyser zdecydowanie lepiej poradził sobie ze współczesnym gatunkiem oceniającym polską "rzeczywistość".

(kadr z filmu ''Służby Specjalne'')

Kolejny film Patryka Vegi podąża w równie sprawdzonym kierunku. Reżyser powraca do swojego debiutu i ponownie sięga po "Pitbulla". Na razie o projekcie wiadomo niewiele. Patryk Vega wyreżyseruje film na podstawie własnego scenariusza. Pełny tytuł filmu brzmi "Pitbull. Pałacowi vs miastowi", co sugeruje kierunek dla tej historii. Wiadomo też, że oficjalnie film trafi do kin 22 stycznia 2016 roku.

Zwiastun filmu "PitBull" (2005):

Niewiadomą pozostaje obsada. W filmie z 2005 roku wystąpili m.in.: Marcin Dorociński, Janusz Gajos, Andrzej Grabowski, Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Małgorzata Foremniak i Weronika Rosati. Oczywiście najważniejszy byłby tutaj powrót Marcina Dorocińskiego, ale na dzień dzisiejszy wiemy od agentki aktora, że koncentruje się on na pracy nad serialem "Pakt" oraz na spektaklach w teatrze. Wiele wskazuje na to, że udział Marcina Dorocińskiego nie dojdzie do skutku, bowiem do dziś aktor nie otrzymał scenariusza do przeczytania ani konkretnej propozycji dotyczącej tej produkcji.

(kadr z filmu ''Pitbull'')

Czy Patryk Vega podążać będzie śladem, któregoś z bohaterów pamiętnego filmu sprzed 10 lat, czy też pozostawiając jedynie chwytliwy tytuł sięgnie po inne historie i innych aktorów? Dowiemy się o tym zapewne już niedługo.

do23bdu

Podziel się opinią

Share
do23bdu
do23bdu