Trwa ładowanie...

Paul Giamatti menedżerem N.W.A.

Share
Paul Giamatti menedżerem N.W.A.
d1bdmll

*Paul Giamatti dołączył do obsady filmu "Straight Outta Compton", czyli biografii N.W.A.*

Aktor wcieli się w menedżera hiphopowej ekipy, Jerry'ego Hellera. Heller wcześniej pracował dla Pink Floyd i Elton Johna, a także reprezentował Vana Morrisona, Marvina Gaye'a i Journey. W latach 80. skupił się na scenie rapowej Zachodniego Wybrzeża.

Za kamerą staje F. Gary Gray. Produkują Ice Cube, Dr. Dre, a także Matt Alvarez i Tomica Woods-Wright. Marcus Callender zagra Dr. Dre, a Jasonowi Mitchellowi przypadnie rola Eazy-E. 22-letni O'Shea Jackson Jr. został zaangażowany, by sportretować swego ojca, Ice Cube'a. Ponadto Aldis Hodge wcieli się w MC Rena a Neil Brown Jr. DJ-a Yellę.

d1bdmll

Premierę "Straight Outta Compton" wyznaczono na 14 sierpnia 2015 roku.

Zespół N.W.A. powstał w 1986 roku. Przez jego skład przewinęli się Dr. Dre, Ice Cube, Eazy-E, Mc Ren, DJ Yella, Tee Jaye i Arabian Prince. Longplay "Straight Outta Compton" (1988) przyniósł hit "Fuck tha Police" i rozszedł się w nakładzie ponad dziewięciu milionów egzemplarzy. W 1990 roku Ice Cube, skłócony z Eazym o tantiemy, odszedł z zespołu, poświęcając się solowej karierze. Dre opuścił szeregi formacji po wydaniu krążka, "Niggaz4Life" z 1991 roku, który okazał się ostatnim w dorobku N.W.A. Eazy-E zmarł w 1995 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

http://film.wp.pl/paul-giamatti-6032110927262849c ostatnio zagrał w filmach "Madame Bovary" i "Love & Mercy". Niedawno można go było podziwiać w superprodukcji "Niesamowity Spider-Man 2".

d1bdmll

Podziel się opinią

Share
d1bdmll
d1bdmll