Trwa ładowanie...

Piątkowy program TV: wśród hitów ''Alvin i wiewiórki''

Share
Piątkowy program TV: wśród hitów ''Alvin i wiewiórki''
Źródło: mat. dystrybutora
d1rw1xg

Kolejny filmowy weekend zapowiada się naprawdę interesująco. Tym razem w programie TV nie zabraknie komediowych i familijnych produkcji, które zgromadzą przed ekranami całe rodziny. Wśród największych piątkowych hitów telewizyjnych znajdują się między innymi „Alvin i wiewiórki” oraz „Noc w muzeum”. Sprawdź koniecznie, jakie inne filmy obejrzysz w piątek w TV. Szczegółowe informacje odnośnie ramówek znajdziesz na WP Program TV.

Animacja w reżyserii Tima Hilla zapowiada się na największy piątkowy hit telewizyjny. „Alvin i wiewiórki” jest historią trzech niewielkich gryzoni - tytułowego Alvina oraz jego braci: Szymona i Teodora. Bohaterowie filmu nie są jednak pospolitymi wiewiórkami. Potrafią oni posługiwać się ludzką mową, a na dodatek są wyjątkowo muzykalni. Zbieg okoliczności sprawi, że futrzanym rodzeństwem zaopiekuje się niejaki Dave, który na co dzień żyje z pisania piosenek. Od pewnego czasu nie wiedzie się mu najlepiej, ale trzy zwariowane wiewiórki pomogą nabrać jego karierze tempa. „Alvin i wiewiórki” to nie tylko propozycja dla najmłodszych. Animacja ta skutecznie rozbawi również starszą widownię. Film naszpikowany jest zabawnymi gagami oraz błyskotliwymi dialogami. To rozrywka dla całej rodziny, której nie można przegapić.

d1rw1xg

"Alvin i wiewiórki" – TVP 2, g. 20:05

Niemniej atrakcyjną propozycją filmową na piątkowy wieczór wydaje się być amerykańska komedia z elementami fantasy - „Noc w muzeum”. Jest to zabawna opowieść dotycząca perypetii Larry’ego Daleya (Ben Stiller) - bezrobotnego, który potrzebuje jak najszybciej znaleźć nową pracę. Tak się składa, że w jednym z muzeów zwolniła się posada stróża nocnego. Larry oczywiście przyjmuję propozycję współpracy, licząc, że w tak spokojnym miejscu jak muzeum, nie może zdarzyć się coś złego. Okazuje się jednak, że w nocy eksponaty ożywają i sztuka ich okiełznania nie należy do najłatwiejszych. Larry’ego czeka walka o zachowanie posady, ale także o… szacunek syna. „Noc w muzeum” to komedia pełna przygód, która przypadnie do gustu każdemu kinomaniakowi. Zdecydowanie tytuł wart polecenia!

d1rw1xg

"Noc w muzeum" – Polsat, g. 20:05

W piątkowy wieczór nie zabraknie również czegoś dla fanów twórczości Tima Burtona. „Mroczne cienie” to typowy dla tego reżysera horror komediowy utrzymany w niepowtarzalnym baśniowym klimacie. Film opowiada historię Barnabasa Collinsa (Johnny Depp) – młodzieńca przed wieloma laty pochowanego żywcem i zamienionego przez czarownicę w wampira. Dwa wieki później zostaje on jednak przypadkowo odgrzebany i przywrócony do życia. Barnabas musi teraz poradzić sobie z zupełnie nową dla siebie sytuacją. „Mroczne cienie” to lekki horror, który bardziej przyciąga widza, niż go straszy. Nie brak tu jednak nieco chłodnego klimatu, który przysporzy u niejednego oglądającego gęsią skórkę.

d1rw1xg

"Mroczne cienie" – TVN, g. 22:05

„Pamięć absolutna” to remake innego filmu o tym samym tytule, opartego na głośnym opowiadaniu Phillipa K. Dicka. To typowa produkcja science fiction osadzona w antyutopijnej przyszłości. Douglas Quaid (Colin Farrell) korzysta z usług firmy Rekall, która specjalizuje się w wyczerpywaniu wspomnień. Podczas jednego z zabiegów dochodzi do komplikacji. Bohater staje się nagle ściganym przez policję złoczyńcą. Nudne życie Douglasa zmienia się w wyścig z czasem. Musi on jak najszybciej odkryć swoją prawdziwą tożsamość i zażegnać ogromne niebezpieczeństwo. Film w reżyserii Lena Wisemana to coś idealnego dla fanów mrocznych thrillerów, pełnych zwrotów akcji i efektów specjalnych.

d1rw1xg

„Pamięć absolutna” – Polsat, g. 22:15

"Najemnik" „Najemnik” to kolejny film z udziałem legendarnego Stevena Seagala. Tym razem wciela się on w postać tytułowego najemnika – Johna Seegara. Prowadzony przez niego oddział ponosi klęskę w bitwie, co powoduje, że główny bohater wycofuje się ze swojej branży. Sam jednak nie spodziewa się, jak szybko przyjdzie mu zmierzyć się z kolejnym zdaniem. „Najemnik” to typowa produkcja dla Stevena Seagala. Nie brak tu strzelanin, pościgów, efektownych pojedynków i oczywiście popisów kaskaderskich. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika słynnych już filmów z Seagalem!

"Najemnik" – TV Puls, g. 20:00

Filmy możesz obejrzeć na stronie Videostar z telewizją online.

d1rw1xg

Podziel się opinią

Share
d1rw1xg
d1rw1xg