WP

Pierwsze wrażenia z "Wonder Woman". Dziennikarze zachwyceni. "Najlepsza ekranizacja DC"

Wygląda na to, że "Wonder Woman" Patty Jankins nie podzieli losu "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" czy "Suicide Squad". W sieci właśnie pojawiły się pierwsze opinie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gal Gadot jako Wonder Woman
Gal Gadot jako Wonder Woman (Materiały prasowe)
WP

Aż 75 lat zajęło Wonder Woman, aby trafić na wielki ekran. Wygląda jednak na to, że opłaciło się czekać. Zdaniem pierwszych dziennikarzy, którzy widzieli już film Jankins, to najlepsza z dotychczasowych ekranizacji komiksów DC Comics (drugi obok Marvel Comics najbardziej znany wydawca komiksowy).

Choć embargo na recenzje nie zostało jeszcze zdjęte, Warner Bros. pozwoliło kilku szczęśliwcom na podzielenie się swoimi wrażeniami w sieci. Amerykańscy dziennikarze piszą m.in., że wcielająca się w tytułową bohaterkę Gal Gadot wypadła rewelacyjnie, między bohaterami buzuje chemia, a w dialogach w końcu postawiono na humor (co w przypadku ekranizacji DC nie było dotąd niestety takie oczywiste).

WP
WP

Wonder Woman” będzie czwartą produkcją należącą do franczyzy DC Extended Universe. Widowisko skoncentruje się na tytułowej bohaterce znanej przede wszystkim z serii popularnych komiksów. Diana po latach opuszcza rodzinną wyspę i wyrusza do cywilizowanego świata. Ten jednak przesiąknięty jest trwającą właśnie I wojną światową. W jej trakcie Wonder Woman odkrywa swoje prawdziwe moce oraz przeznaczenie.

WP

Oprócz Gal Gadot w obsadzie znaleźli się m.in. Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis oraz Danny Huston. Reżyserką „Wonder Woman” jest Patty Jenkins. Za scenariusz odpowiadają z kolei Allan Heinberg oraz Geoff Johns. Polska premiera zapowiedziana jest na 2 czerwca.

Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP