Trwa ładowanie...
d3m9pvv

Piotr Sobociński Jr nagrodzony na PKO Off Camera 2015

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Sobociński Jr nagrodzony na PKO Off Camera 2015
(AKPA)
d3m9pvv

Festiwal filmowy PKO Off Camera 2015 dobiegł końca. Jury Konkursu Polskich Filmów Fabularnych przyznało Nagrodę Specjalną, która trafiła do Piotra Sobocińskiego Jr za zdjęcia do dwóch z nominowanych filmów: "Strefa nagości" i "Bogowie"

Piotr Sobociński Jr. urodził się 3 listopada 1983 roku w Łodzi. Jest absolwentem Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi. Od 2007 roku realizuje zarówno filmy fabularne jak i reklamowe jako operator obrazu. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (PSC).

Strefa nagości” to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą.

Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny między bohaterkami odbywa się bez słów, a tylko w spojrzeniach i gestach.

''Strefa nagości'' - w kinach od 12 czerwca

d3m9pvv

Podziel się opinią

Share

d3m9pvv

d3m9pvv