Trwa ładowanie...

Piotr Sobociński Jr nagrodzony na PKO Off Camera 2015

Piotr Sobociński Jr nagrodzony na PKO Off Camera 2015Źródło: AKPA
d39fdlx

Festiwal filmowy PKO Off Camera 2015 dobiegł końca. Jury Konkursu Polskich Filmów Fabularnych przyznało Nagrodę Specjalną, która trafiła do Piotra Sobocińskiego Jr za zdjęcia do dwóch z nominowanych filmów: "Strefa nagości" i "Bogowie"

Piotr Sobociński Jr. urodził się 3 listopada 1983 roku w Łodzi. Jest absolwentem Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi. Od 2007 roku realizuje zarówno filmy fabularne jak i reklamowe jako operator obrazu. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (PSC).

Strefa nagości” to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą.

Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny między bohaterkami odbywa się bez słów, a tylko w spojrzeniach i gestach.

''Strefa nagości'' - w kinach od 12 czerwca

d39fdlx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39fdlx