Trwa ładowanie...

"Pitbull. Nowe porządki": 809 tysięcy zachwyconych widzów

Share
"Pitbull. Nowe porządki": 809 tysięcy zachwyconych widzów
d42shbz

Najnowszy film *Patryka Vegi bije rekordy popularności. W zaledwie 17 dni film zachwycił 809 tysięcy widzów. A w kinach wciąż ustawiają się nowe kolejki, w których stoją również spragnione wrażeń kobiety.*

Czym przyciąga je "Pitbull"? I co sprawia, że jest to doskonały film na Walentynki? Po pierwsze to film pełen prawdziwych facetów, na ekranie pojawia się bardzo przystojny, opiekuńczy, silny Majami (w tej roli nowe bożyszcze kobiet – Piotr Stramowski). Po drugie – doskonałe poczucie humoru, które podnosi publiczność z krzeseł! A zabawne dialogi Olki (Maja Ostaszewska) z Majamim są niezłą szkołą uwodzenia. I na deser - dreszcz emocji, który powoduje, że podczas projekcji można chwycić swojego partnera mocniej za rękę.

Pitbull. Nowe porządki – to film, który pozwala kobietom by wreszcie zobaczyć prawdziwych facetów, napędzanych adrenaliną, a nie sojowym latte. I co ważne, ukazywany świat nie jest wyssaną z palca fikcją. „To nie jest akademickie piep*nie, to nie będzie przypowieść, która ma nas nauczyć życia” – mówi Agnieszka Dygant, która zagra dziewczynę gangstera.

d42shbz

„Mogę zapewnić, że kobiety idąc na ten film dostaną coś dla siebie. Pitbull. Nowe porządki, zachowując męski twardy świat, jest również opowieścią dla kobiet. Są w nim nietuzinkowe bohaterki, sceny z dużą ilością humoru i duża dawka emocji. Zaskakujące dla mnie było to, że kiedy napisałem pierwszą książkę o Sławomirze Opali, pierwowzorze postaci Despera z Pitbulla, okazało się, że połowę czytelników stanowią kobiety. Wydaje mi się, że kobiety łakną „prawdziwych” facetów w dzisiejszym świecie i że również w polskim kinie jest głód takich mężczyzn. W przypadku Pitbulla. Nowych porządków widownia kobieca z pewnością takich facetów dostanie.”

„Pitbull. Nowe porządki” to film, w którym po raz pierwszy zobaczymy Maję Ostaszewską oraz Agnieszkę Dygant w tak odważnych, odmiennych dotychczasowych rolach. Tym filmem zrywają z wizerunkiem grzecznych i ułożonych. Zagrają odważne kobiety, które nie boją się igrać z ogniem, a niebezpieczni mężczyźni działają na nie jak magnes. Otworzą przed kobietami sekrety męskiego świata.

Maja Ostaszewska zagra zakochaną w policjancie Olkę. „Moja bohaterka jest typem królowej życia, bardzo pewną siebie, dojrzałą kobietą z dwójką dzieci. Zakochuje się w Majamim i postanawia go zdobyć. W mojej bohaterce jest jakaś delikatność, może nawet infantylność. Z drugiej strony jest też bardzo silna, logicznie myśląca, świadoma siebie. Potrafi radzić sobie sama w życiu. Fascynuje ją świat przestępczy i praca w policji” – mówi aktorka.

Z kolei postać grana przez Agnieszkę Dygant stoi po przeciwnej stronie konfliktu, wchodzi w świat mafii. „Moja bohaterka zakochuje się w gangsterze. To pozwala uwierzyć jej, że trudne dotychczas życie stanie się lepsze, daje jej nadzieję na zmianę. Powoduje, że przez chwilę jest szczęśliwa. I rzeczywiście jej życie się zmienia, ale inaczej niż oczekiwała. Nowe problemy ją przerastają, odkrywają jej mroczną naturę.” Na dużym ekranie zobaczymy również Annę Muchę, Beatę Kawkę, Julię Pogrebińską oraz znaną z „Galerianek” Annę Karczmarczyk.

d42shbz

Patryk Vega w sposób wyjątkowy ukazuje życie policjantów i ich partnerek, a także po raz pierwszy odsłania przed nami obyczaj świata gangsterów. Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z Psów, wraz z filmem powraca też znany fanom Pitbulla Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także gwiazda serialu Służby specjalne - Krzysztof Czeczot.

d42shbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42shbz
d42shbz