Trwa ładowanie...

''Pitbull. Nowe porządki'' - obejrzyj pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

''Pitbull. Nowe porządki'' - obejrzyj pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]Źródło: Andrzej Bołdaniuk
duhfvuu
duhfvuu

Już 22 stycznia w kinach prawdziwa petarda! Nowy film Patryka Vegi - "Pitbull. Nowe porządki”. Oko w oko z Andrzej Grabowskim (Gebels), Pawłem Królikowskim (Igor), Michałem Kulą (Barszczyk) stanie tym razem Bogusław Linda, gangster o pseudonimie „Babcia”. To postać, która ma szansę zapisać się świadomości widzów równie trwale jak Franz Maurer z „Psów”. W sieci debiutuje właśnie pierwszy oficjalny zwiastun filmu, który pokazuje, że będzie to wielki powrót zarówno Lindy, jak i dobrego kina gangsterskiego. Tym razem Vega odważnie odsłania niebezpieczne kulisy świata przestępczego.

- W mojej ekipie nie ma miękkich gości – tym hasłem Babcia (Bogusław Linda)
wyznacza swoim ludziom „standardy pracy”, pozwalając by okrutnymi metodami rządzili całym Mokotowem. Babcia rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje tzw. grupę mokotowską w kontekście „gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

- Bardzo cieszę się, że do filmu pozyskaliśmy Bogusława Lindę, który gra antagonistę postaci stworzonej przez Piotra Stramowskiego - Majami. Dzięki nim mamy w filmie pojedynek dwóch silnych facetów. Linda świetnie sprawdza się w kreowaniu wyrazistych postaci, a dawno nie było w polskim kinie takiej roli dla niego – tłumaczy Vega.

W filmie „Pitbull. Nowe porządki” Patryk Vega jako pierwszy tak odważnie odkrywa przed widzem kulisy polskiego świata przestępców, przekraczając odważnie kolejne granice. - Posunąłem się jeszcze dalej, ponieważ nie ma w filmie praktycznie żadnej wymyślonej sceny, ani żadnego wymyślonego dialogu. Wszystko jest zaczerpnięte z życia i na etapie pisania tekstu zostało przeze mnie skompilowane w jedną opowieść – tłumaczy Vega. - Wchodzimy w świat gangsterów równie mocno jak w świat policyjny. Zrobiłem bardzo dokładną dokumentację, aby stworzyć pełnokrwiste postaci, które mają swoją psychologię, poczucie humoru, motywacje.

duhfvuu

Rozgrywki gangsterskie na ekranie rozgrywać będą także znani z serialu „Służby specjalne” – Krzysztof Czeczot oraz Tomasz Oświeciński. W filmie pojawią się także zaskakujące postacie kobiece, w które wcielają się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znana z „Galerianek” Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska.

duhfvuu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duhfvuu