Trwa ładowanie...

''Pitbull. Nowe porządki'': Piotr Stramowski niczym młody Robert De Niro

Share
''Pitbull. Nowe porządki'': Piotr Stramowski niczym młody Robert De NiroŹródło: East news
dloa8dj

W filmie *"Pitbull. Nowe porządki" w głównej roli zobaczymy utalentowanego oraz bardzo przystojnego Piotra Stramowskiego. Pierwsi krytycy już są zachwyceni. - Oglądając ten film, obserwujemy narodziny gwiazdy - Piotr Stramowski, czyli Majami, jest genialny. Takiego policjanta w polskim kinie jeszcze nie było – zachwala na łamach „Tele Tygodnia” Maciej Misiorny. - Fryzura, ‘dziary’, wyraźnie zarysowane mięśnie, mroczne spojrzenie: wygląda zupełnie jak Robert De Niro w Taksówkarzu – dodaje redaktor.*

Piotr Stramowski uwiedzie widzów nie tylko talentem, ale także wyglądem. Przygotowując się do roli policjanta spędził wiele godziny na siłowni, czego efekty widać na okładce miesięcznika „Men’s Health”. Już po pierwszym spojrzeniu nie ma wątpliwości - aktor zwabi tysiące kobiecych spojrzeń niczym Channing Tatum.

„Majami działa trochę jak Terminator - kiedy ma sprawę do załatwienia to działa bez skrupułów. Nawet kiedy dostaje najbardziej błahe zlecenie, chce je wykonać najlepiej jak potrafi. Nie dlatego by być najlepszym, ale żeby w pełni stanąć po właściwej stronie” – mówi o roli Piotr Stramowski.

dloa8dj

„Wiele osób mnie pyta dlaczego w filmie nie zagrał Marcin Dorociński. Widziałem, że rzeczywistość zmieniła się tak bardzo, że jest potrzebny zupełnie nowy aktor, który wykreuje kolejną ikonę kina policyjnego w naszym kraju” – tłumaczy reżyser filmu, Patryk Vega.

Niepokornemu policjantowi największe wyzwanie rzuca gangster o pseudonimie „Babcia”, którego gra Bogusław Linda. W ten sposób obserwujemy na ekranie pojedynek dwóch silnych mężczyzn. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego „Pitbulla” - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje grupę mokotowską do tematu gangu „obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z „Psów”, wraz z filmem powraca znany fanom „Pitbulla” Gebels (Andrzej Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula). Na ekranie również znani z serialu „Służby specjalne” - Krzysztof Czeczot oraz Tomasz Oświeciński. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, znana z „Galerianek” Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska.

"Pitbull. Nowe porządki" od 22 stycznia w kinach

dloa8dj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dloa8dj
dloa8dj