Trwa ładowanie...
d23ygx6

"Pitbull. Nowe porządki" podbija Amerykę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pitbull. Nowe porządki" podbija Amerykę
(East news)
d23ygx6

*"Pitbull. Nowe porządki", który w Polsce zobaczyło już ponad milion sto pięćdziesiąt tysięcy widzów, miał w ubiegły piątek premierę w Stanach Zjednoczonych. Sala Pickwick Theatre w Chicago była wypełniona po brzegi. Poza Chicago film będzie można również zobaczyć w kinach w Nowym Jorku. Bilety zostały wyprzedane na najbliższy tydzień.*

W amerykańskiej premierze udział wzięli przedstawiciele Konsulatu RP w Chicago oraz goście ze świata biznesu i sportu, między innymi Andrzej Fonfara, który właśnie rozpoczął przygotowania do walki o mistrzostwo świata wagi półciężkiej najbardziej prestiżowej federacji boksu zawodowego WBC.

Po pokazie premierowym dominowały opinie, że to najlepszy polski film prezentowany w ostatnich latach w USA. Zachwycony Fonfara komentował po projekcji: „Po obejrzeniu w sieci trailerów nie mogłem się doczekać, kiedy ten film wejdzie na ekrany amerykańskich kin. Już z Polski doszły mnie słuchy, że „Pitbull” jest najlepszym filmem ostatnich lat w swoim gatunku. Wspólnie z małżonką i rodziną jesteśmy pod wrażeniem jak ten film potrafi bawić i wciągać widza pomimo swojej brutalności. Zdecydowanie jest to film, który muszę raz jeszcze obejrzeć".

Po projekcji odbyło się spotkanie z producentem filmu Emilem Stępniem oraz odtwórcą głównej roli Piotrem Stramowskim.

d23ygx6

W filmie „Pitbull. Nowe porządki” Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. To nowe spojrzenie na policję i przestępczość. W filmie zobaczymy Bogusława Lindę - w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z Psów, a także znanego fanom Pitbulla Gebelsa (Andrzej Grabowski), Igora (Paweł Królikowski) i Barszczyka (Michał Kula) oraz gwiazdę serialu Służby specjalne - Krzysztofa Czeczota. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli niepokornego policjanta o pseudonimie Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

d23ygx6

Podziel się opinią

Share
d23ygx6
d23ygx6