Trwa ładowanie...

"Pitbull. Nowe porządki": Ponad 1 milion widzów w kinach, zachwyceni krytycy

"Pitbull. Nowe porządki": Ponad 1 milion widzów w kinach, zachwyceni krytycyŹródło: East news
d343yfi
d343yfi

*"Pitbull. Nowe porządki" w reżyserii Patryka Vegi cieszy się rekordowym zainteresowaniem, do tej pory film obejrzało już 1 011 651 widzów. Tym samym Pitbull zyskał tytuł najpopularniejszego filmu 2016 roku w Polsce.*

Rozkochał w sobie nie tylko krytyków, ale również publiczność, która prowadzi ożywione dyskusje na forach internetowych, wymienia się cytatami, czy szeroko udostępnia fragmenty filmu na Facebooku. Widoczny na fanpage’u Patryka Vegi klip, w którym Olka (Maja Ostaszewska) rozkochuje głównego bohatera („scena z ogórkiem”), w zaledwie 72 godziny obejrzało ponad 2 miliony osób.

Krytycy cenią w "Pitbullu" to, że wartką akcję i mocne sensacyjne sceny rozładowują komediowe dialogi, które wybrzmiewają podwójnie dzięki doskonałemu aktorstwu.

"Pitbull. Nowe porządki" to również bardzo odważne występy Mai Ostaszewskiej i Agnieszki Dygant. To film, którym zrywają ze swoim dotychczasowych wizerunkiem grzecznych i ułożonych. Grają odważne kobiety, które nie boją się igrać z ogniem, a niebezpieczni mężczyźni działają na nie jak magnes.

W filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" gangster o pseudonimie Babcia (Bogusław Linda) rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi (pseud. Majami) z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z losami bohaterów dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje grupę mokotowską w kontekście gangu „obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować. Patryk Vega w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także po raz pierwszy odsłania przed nami świat gangsterów. „Pitbull. Nowe porządki” to nowe spojrzenie na policję i przestępczość. Poza Bogusławem Lindą, którego zobaczymy w roli równie mocnej jak postać Franza Maurera z „Psów”, wraz z filmem powraca znany fanom „Pitbulla” Gebels (Andrzej
Grabowski), Igor (Paweł Królikowski) i Barszczyk (Michał Kula), a także znani z serialu „Służby specjalne” - Krzysztof Czeczot oraz Tomasz Oświeciński. W zaskakujące kreacje postaci kobiecych wcieliły się: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant, Anna Mucha, Beata Kawka, Anna Karczmarczyk oraz Julia Pogrebińska. W roli Majami widzowie zobaczą debiutującego na wielkim ekranie Piotra Stramowskiego.

d343yfi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d343yfi