Trwa ładowanie...
ethan hawke

"Plan Maggie": Ethan Hawke i Greta Gerwig poznają się bliżej [TYLKO U NAS]

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, która filmowa para jest w tym sezonie na topie, musi koniecznie zobaczyć "Plan Maggie". Ethan Hawke i Greta Gerwig stworzyli iskrzący się od emocji duet. Zapraszamy do zobaczenia fragmentu filmu, w którym para poznaje się bliżej. Jak przyznaje Greta Gerwig jej bohaterkę "uczucie trafia z takim impetem, że nie jest w stanie racjonalnie myśleć". Film wchodzi do kin 23 września.

Share
"Plan Maggie": Ethan Hawke i Greta Gerwig poznają się bliżej [TYLKO U NAS]
Źródło: Materiały prasowe
d173150

Bohater walczy z życiowym impasem. John to przystojny i błyskotliwy antropolog, doceniany za prace naukowe, a skrycie marzący o napisaniu powieści. Jego twórczą niemoc potęguje kryzys w małżeństwie z Georgette (Julianne Moore). Egocentryczna, ambitna i perfekcyjna profesorka lingwistyki podporządkowała karierze naukowej swoje życie i życie całej swojej rodziny. Z biegiem czasu John coraz bardziej dotkliwie odczuwa, że żyje życiem swojej żony – nie swoim.

Greta Gerwig wcieliła się natomiast w rolę Maggie która, podobnie jak John, znajduje się na życiowym rozdrożu. Jest niepoprawną optymistką, odnosi sukcesy zawodowe i ma wspaniałych przyjaciół, ale czegoś jej brakuje. Patrzy na świat racjonalnie i przestała już wierzyć w „prawdziwą miłość do grobowej deski”, a bardzo chciałaby już zostać mamą. Postanawia mieć dziecko na własnych zasadach.

Wszystko staje na głowie, kiedy przypadkiem John spotyka Maggie. Chwila rozmowy wystarczy, by między tym dwojgiem zaiskrzyło. Ona po raz pierwszy zaczyna czuć coś naprawdę silnego i prawdziwego. Samodzielna, singielka, która do pełni szczęścia nigdy nie potrzebowała mężczyzny, teraz bardzo szuka towarzystwa Johna. Dla niego Maggie jest impulsem do odkrycia dawno uśpionej energii, pasji i kreatywności. Wierzy w jego powieść, zachęca go do tworzenia i pisania. Rodzi się między nimi coś niezwykłego.

- Myślę, że ona po raz pierwszy tak naprawdę się zakochuje – zauważa Greta Gerwig. Uczucie trafia ją z takim impetem, że nie jest w stanie racjonalnie myśleć. Zwykle odpowiedzialna i krytycznie patrząca na życie kobieta, zakochuje się jak nastolatka.

„Plan Maggie” w kinach od 23 września.

d173150

Podziel się opinią

Share
d173150
d173150