Trwa ładowanie...

Platige Image zrobiło teledysk dla Soulburners [wideo]

Platige Image zrobiło teledysk dla Soulburners [wideo]Źródło: Platige Image
dkdlev6
dkdlev6

W serwisie film.wp.pl prezentujemy dynamiczny i wyzywający teledysk do utworu "Supercool" w wykonaniu zespołu Soulburners. Erotyka, mroczny styl i oniryczne deformacje stanowią wizualną oprawę utworu, za którą odpowiedzialni byli polscy specjaliści od efektów specjalnych ze studia Platige Image: Marzena Sadowa, Rafał Sadowy, Michał Dziekan i Krzysztof Kamrowski, .

"Praca nad teledyskiem była świetną przygodą. Od początku zwróciliśmy uwagę na profesjonalizm całej ekipy, z którą pracowało się świetnie. Na planie panowała doskonała atmosfera. No i były ładne dziewczyny... A efekt końcowy rozkłada na łopatki!" – powiedział jeden z członków Soulburners.

Zobacz teledysk do utworu "Supercool":

Pomysł na "Supercool" pojawił się niedługo po ukończeniu "O energocyrkulacji", przy której pomagał nam Grzesiek Paluch – gitarzysta Soulburners. Z początku klip miał być czarno biały, bardzo erotyczny, komiksowy i brudny, główną inspiracja był film "Sin City". Do projektu dołączył Krzysiek, Rafał i Marzena i wtedy zdecydowaliśmy się na trochę bardziej odjechany, oniryczny klimat. "Każdy chce być supercool", każdy zakłada maskę pozwalającą mu zapomnieć o nudnym życiu. Ostre rockowe imprezy, koncerty, kobiety i alkohol. Stąd też deliryczne wizje, demoniczne uwodzicielki i masa nieskrępowanej energii podczas podróży przez wyśnione rock'n'rollowe oko cyklonu.” – opowiada Michał Dziekan, współreżyser i współproducent projektu.

Soulburners określani są jako "rock'n'rollowa petarda", która od 2005 r. daje wybuchowe koncerty w Polsce i poza jej granicami dzieląc przez ten czas scenę z Judas Priest, Morbid Angel, Volbeat, Exodus, Budgie, KNŻ, El Dupą i wieloma grupami undergroundowymi. Zespół tworzą doświadczeni muzycy, którzy udzielają się lub udzielali m.in. w Black River, Wrinkled Fred, El Dupa, Coalition, Hundred Inch Shadow oraz Poker Face. Do tej pory grupa ma na koncie album "Gonna Burn Your Soul" z 2008 roku oraz EPkę "Ride Again".

Obecnie załoga Soulburners skupia się na koncertowaniu i tworzeniu materiału na trzecią płytę.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


dkdlev6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkdlev6