Trwa ładowanie...
d11h2qm

"Pogromcy duchów": fani czekali równo 30 lat. Aktor podjął zaskakującą decyzję

Są tu fani klasycznych "Pogromców duchów"? Święty Mikołaj przyszedł wcześniej!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bill Murray wraca do "Pogromców duchów"
Bill Murray wraca do "Pogromców duchów" (Materiały prasowe)
d11h2qm

Gościem ostatniego odcinka programu "The Greg Hill Show" był Dan Aykroyd. Aktor potwierdził, że w nadchodzącym filmie "Ghostbusters 2020" powróci obsada pierwowzoru. A zatem na ekranie ponowie zobaczymy Billa Murraya, Sigourney Weaver, Annie Potts, Erniego Hustona i wspomnianego Aykroyda. Co ważne, aktorzy wcielą się w bohaterów znanych z oryginalnych filmów z lat 80. Warto podkreślić, że obecność Murraya jest zaskakująca. Aktor, który grał dra Petera Venkmana, nigdy nie ukrywał, że nie darzy "Pogromców" zbytnią estymą.

Z oczywistych względów zabraknie Harolda Ramisa, który odszedł 5 lat temu. Nie wiadomo też, czy zobaczymy Ricka Moranisa – aktor kilkanaście lat temu zrezygnował z grania i poświęcił się rodzinie.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego warto oglądać horrory?

"Ghostbusters 2020" reżyseruje Jason Raitman ("Juno" czy "Tully"). To syn Ivana Raitmana, reżysera dwóch pierwszych części, który produkuje też najnowszą odsłonę cyklu.

d11h2qm

Autorami scenariusza są młody Raitman i Gill Kenan, reżyser takich filmów jak "Straszny dom" czy remake "Poltergeista".

W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Paula Rudda ("Avengers: Koniec gry"), Mckennę Grace ("Kapitan Marvel"), Finna Wolfharda ("Stranger Things") i Carrie Coon ("Fargo").

Fabuła "Ghostbusters 2020" jest na razie trzymana w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że w centrum wydarzeń będą matka i nastoletnia córka. Mówi się, że nadchodzący film ma być pełnoprawną, trzecią odsłoną serii. A nie jak w przypadku filmu z 2016 r. rebootem.

Premiera "Ghostbusters 2020" zapowiedziana jest na 10 lipca przyszłego roku.

Getty Images
d11h2qm

Podziel się opinią

Share

d11h2qm

d11h2qm