Trwa ładowanie...

''Pogromcy duchów III'' z gotowym scenariuszem

''Pogromcy duchów III'' z gotowym scenariuszem
d2xu8og
d2xu8og

Drew Pearce zakończył pracę nad scenariuszem nowej wersji "Pogromców duchów". Chciałby, aby w filmie zagrali Channing Tatum i Chris Pratt.

Pratt jeszcze niedawno mówił, że nie dostał żadnej tego typu propozycji. Poza tym w Hollywood trwają zdjęcia do opowieści w wersji kobiecej. Za kamerą stanął Paul Feig, a główne role grają Leslie Jones, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Kristen Wiig. Scenariusz napisała Katie Dippold. Akcja rozgrywać będzie się w Nowym Jorku. Premiera została wyznaczona na 22 lipca 2016 roku.

Pearce jednak przekonuje, że powstanie również i męska wersja opowieści. Sam właśnie skończył jej scenariusz. - W ostatnich tygodniach skończyłem pracę. Oczywiście, to ściśle tajne, ale wpadłem na bardzo śmiały pomysł, którym zająć się mają bracia Russo oraz Ivan Reitman - mówi twórca. - Nie mogę wam powiedzieć nic więcej, ale mam nadzieję, że w ciągu roku będziecie wszystko wiedzieć.

d2xu8og

- Na pewno myślałem w czasie pracy o obsadzeniu Chrisa Pratta i Channinga Tatuma - dodaje scenarzysta. - Nie wiem czy do tego dojdzie, gdyż ich honoraria na pewno przekraczają moje możliwości. Moje zadanie polega na tym, by przedstawić im coś interesującego, materiał, który może ich zaciekawić.

Pierwszy film o "Pogromcach duchów" gościł na ekranach kin światowych w roku 1984. Sequel trafił do kin w 1989. O kontynuacji mówi się w Hollywood od lat.

d2xu8og
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xu8og