Trwa ładowanie...

''Pokaż kotku, co masz w środku'': Relacja z premiery filmu [wideo]

''Pokaż kotku, co masz w środku'': Relacja z premiery filmu [wideo]Źródło: AFP
d85q3gw
d85q3gw

"Pokaż kotku, co masz w środku" - tym tekstem zalotnie wita swoje pacjentki niejaki doktor Julian (Jan Frycz) przed badaniem w swoim gabinecie ginekologicznym.

W Złotych Tarasach odbyła się premiera kolejnej komedii Sławomira Kryńskiego, twórcy "To nie tak jak myślisz, kotku".

Reżyser i kolejny raz z poczuciem humoru sięgnął po temat kłamstwa i niewierności w relacjach damsko-męskich, w lekki i bezpretensjonalny sposób bawiąc się naszą skłonnością do oszukiwania.

Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn - Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec pierwszego z nich (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia.

Zobacz naszą relację z premiery filmu oraz wywiady z gwiazdami:

"Andrzej to prosty chłopak, który pewnego dnia musi odnaleźć się w Warszawie i stać się mężczyzną. Wynika z tego mnóstwo zabawnych perypetii" - zachęcił do oglądania Jacek Borusiński.

d85q3gw

W filmie pojawiają się także seksowna uczennica z niekonwencjonalnymi pomysłami (Maja Bohosiewicz), łasy na pieniądze amator drzew i pięknych kobiet (Sławomir Orzechowski), dociekliwy ksiądz (Władysław Kowalski), wielki szu wśród adwokatów (Jan Nowicki) i wiecznie pijany szef stacji benzynowej (Andrzej Grabowski). W obsadzie zobaczymy również Izabelę Kunę, Iwonę Wszołkównę i debiutującą Delfinę Wilkońską. "Film jest nadziany dobrymi aktorami, tak jak
strudel jabłkami
" - żartował Jacek Braciak.


"Bardzo dobrze odnajduję się w tej wielowątkowej komedii sytuacyjnej, a moja bohaterka, w przeciwieństwie do tej z poprzedniego filmu reżysera, pokazuje prawdziwe pazurki" - dodała Małgorzata Buczkowska-Szlenkier, grająca rolę ponętnej pielęgniarki flirtująca z doktorem Julianem.

d85q3gw

Na premierze w Multikinie oprócz aktorów z filmu obecni byli m.in. Edyta Górniak śpiewająca piosenkę promującą film, Monika Richardson i Łukasz Garlicki.

Premiera filmu zaplanowana jest na 25 grudnia.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d85q3gw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d85q3gw