Trwa ładowanie...

"Polowanie" nie wejdzie do kin. Wszystko przez strzelaniny

"Polowanie" to kontrowersyjna produkcja, która nie spodobała się prezydentowi Trumpowi. Okazuje się, że nie wejdzie do kin.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Polowanie" nie wejdzie do kin. Wszystko przez strzelaninyŹródło: Materiały prasowe
d30wma5
d30wma5

"Polowanie" miało trafić na afisze pod koniec września. Jednak Amerykanie będą musieli poczekać na premierę, którą zdecydowano się odwołać. Wszystko przez strzelaniny, do których w ostatnim czasie doszło w Ohio oraz w Teksasie. Twórcy postanowili nie ryzykować, że wejście filmu do kin zostanie uznane jako brak szacunku dla ofiar? Nie do końca wiadomo. Oznajmili jedynie, że decyzja została bardzo dobrze przemyślana.

O filmie, bez podania tytułu, negatywnie wypowiedział się prezydent Donald Trump. Swoje zdanie wyraził na Twitterze. "Film, który wychodzi, powstaje w celu wywołania chaosu. Oni tworzą własną przemoc, a następnie próbują obwiniać innych. Są prawdziwymi rasistami i są bardzo szkodliwi dla naszego kraju!". Miał na myśli twórców filmowych kreujących rzeczywistość pełną przemocy.

Rzecznicy studia Universal odpowiedzieli: "Opowiadamy się za naszymi filmowcami i będziemy nadal dystrybuować filmy we współpracy z odważnymi i wizjonerskimi twórcami. (...) Ale rozumiemy, że teraz nie jest właściwa pora na wypuszczenie tego filmu".

W Polsce "Polowanie" ma mieć premierę 1 listopada. W rolach głównych zobaczymy Betty Gilpin, Emmę Roberts, Hilary Swank.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30wma5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30wma5