Trwa ładowanie...
d3zjwsz

Premiera polskiego zwiastuna filmu "Sin City: Damulka warta grzechu"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera polskiego zwiastuna filmu "Sin City: Damulka warta grzechu"
(mat. promocyjne)
d3zjwsz

*Najlepszy przyjaciel *Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dzięki imponującej ekipie gwiazdorskiej (w składzie m.in.: Josh Brolin, Bruce Willis, Mickey Rourke, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt i Rosario Dawson) i scenariuszowi napisanemu przez Williama Monahana – autora nagrodzonej czterema Oscarami „Infiltracji”
Martina Scorsese, "Sin City: Damulka warta grzechu" ma wszelkie atuty, by przejść do historii jako jedna z najlepszych ekranizacji komiksów wszech czasów! Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego polskiego zwiastuna.**

Kiedy facet w czerni rusza na ratunek dziewczynie Bonda, mając za wsparcie niezniszczalnego zapaśnika, staje się jasne, że ulicami Miasta Grzechu znów popłynie krew! „Sin City: Damulka warta grzechu” to długo wyczekiwana kontynuacja jednej z najlepszych ekranizacji komiksów ostatniej dekady.

Najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, wizjonerski reżyser Robert Rodriguez („Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”) zaprasza na kolejne spotkanie z mieszkańcami Miasta Grzechu. Dwight (Josh Brolin, „Prawdziwe męstwo”) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green, zjawiskowa dziewczyna Bonda z „Casino Royale”) – dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką – Marvem (Mickey Rourke, nominowany do Oscara za rolę w „Zapaśniku”).

d3zjwsz

Scenariusz „Damulki wartej grzechu” napisał laureat Nagrody Akademii, William Monahan – scenarzysta nagrodzonej czterema Oscarami „Infiltracji” Martina Scorsese. Nad projektem czuwał, również jako współreżyser, ojciec komiksowego pierwowzoru Frank Miller, twórca niezapomnianej powieści graficznej „300”, zekranizowanej w 2006 roku przez Zacka Snydera.

d3zjwsz

Podziel się opinią

Share

d3zjwsz

d3zjwsz